Mzdová účetní

LANDMARK PROFIT s.r.o.

Místo práce
U Háje 26, Praha 4-Braník, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
dle dohody

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Do týmu hledáme kolegyně/kolegy, kteří mají motivaci, chuť na sobě pracovat a rozvíjet svoji kariéru v oblasti interního i klientského zpracování mezd.
Máte šanci naučit se zpracování mezd pro firmy s odlišnými způsoby odměňování, poznat práci s různými mzdovými softwary a přitom cestovat po celé republice.

Náplň práce:
• Zpracování kompletního mzdového účetnictví pro interní zaměstnance (cca 30 osob)
• Zpracování mezd pro vybrané klienty ve spolupráci s jejich účetními
• Sledování legislativních změn týkající se mzdové problematiky a dohled nad aplikací změn v praxi
• Implementace našich konkrétních řešení do mzdových systémů u zákazníků
• Spolupráce s účetními a personalisty klientských společností

Zaměstnanecké výhody, benefity

• Možnost uplatnění svých profesních zkušeností a dovedností a jejich další rozvoj
• Interní i externí školení
• Samostatnou a zodpovědnou pozici na HPP na dobu neurčitou
• Nástupní mzda dle zkušeností a motivující bonusový systém
• Nadstandardní pracovní prostředí - pracoviště v klidném a příjemném prostředí na Praze 4 – dobrá dostupnost busem z metra C
• Nástup možný ihned

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Řidičský průkaz

B

Počet let praxe

1

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• SŠ vzdělání ekonomického směru
• znalost vedení mzdové evidence výhodou
• praxe v oboru minimálně 1 rok
• orientace v oblasti personální, mzdové agendy a pracovně-právních předpisech
• sledování legislativy a dohled nad aplikací změn v praxi
• znalost práce na PC (Word, Excel, Outlook)
• řidičský průkaz skupiny B

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme úspěšná česká společnost – LANDMARK HOLDING a.s. a již dvě desetiletí jsme v roli lídra na trhu odborného ekonomického a daňového poradenství. Spolupracují s námi úspěšné společnosti ve výrobním segmentu, maloobchodu, obchodní řetězce, rodinné firmy ale i technologické, IT společnosti a další. Naše služby představují vysokou hodnotu, jsou na trhu žádané a klienti je umí ocenit.
ID: 3903413  Datum zveřejnění: 16.4.2020