Zvárač MIG/MAG a CNC operátor/programátor

LAREX.EU - Holandská agentúra LAREX Personeelsbemiddeling B.V.

Miesto práce
Holandsko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Požiadavky
* Preukázateľná skúsenosť v danej oblasti nutná
* Skúsenosť zo zváraním dielov a častí pre ťažký priemysel
* Skúsenosť zo zváraním 135/136 = vrstvené zvary
* Osvedčenie o skúške zvárača, platné výhodou ale nie je nutné
* Znalosť anglického alebo nemeckého jazyka nutná
* Vlastné auto výhodou

CNC operátor
* Skúsenosť s programovaním na panelu
* Schopnosť zvoliť/ vymeniť prípravky, nástroje, náradie a vykonať mechanické meranie.
* Samostatnosť
* Čítanie technickej dokumentácie

Ponúkame
*Plat každý týždeň
*Ubytovanie zdarma
* Zdravotné poistenie
*Práca podľa holandských podmienok na zmluvu

Informácie o výberovom konaní

*Sprostredkovanie je BEZ POPLATKOV
* Prakticky stále otvorené pozicie v priebehu roka a to v celom Holandsku pre zváračov CO2, Elektróda, Tig ale i iné odbory technické odbory ako: inštalatéri, sprinkleri, elektrikári, maliari, zvárači, programátori CNC = sústruh,fréza, horizontka, ohýbačka, kovoobrábači, striekači Airless
* Práca v renomovaných a stabilných spoločnostiach

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.12.2019 (ostáva ešte 408 dní)

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Ostatná priemyselná výroba

Zváranie malých, stredných, velkých konštrukcií, MIG/MAG a TIG
CNC programátor, operátor FANUC, HEIDENHEIN
Fréza, soustruh

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Zvárač, CNC operátor

Anglický jazyk - Začiatočník (A2) alebo Nemecký jazyk - Začiatočník (A2)

Vodičský preukaz

B

Larex je jedna z najväčších sprostredkovateľských agentúr v Holandsku so zameraním na prácu pre technické obory. Sme stabilná a renomovaná organizácia, ktorá nepretržite rastie už od roku 2003 a s prácou so slovenskými zamestnancami má skúsenosti od roku 2007. Vlastníme všetky potrebné certifikácie, čo je podstatné pre dobré platobné podmienky v zhode s Holandskými zákonmi, hlavne CAO, poskytujeme a hradíme ubytovanie a takisto zapezpečujeme zdravotné poistenie. Larex vlastní nasledovné certifikáty – NEN 4400-1, VCU certifikát, je členom NBBU a tiež certifikát kvalitných ubytovaní – Certified Flex Home. Larex spolupracuje s DIT Bouw & Techniek. Táto kombinácia robí najväčšie zoskupenie v rámci Holandska v sektore technických profesií s počtom 2400 – 2800 zamestnancov.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Adresa spoločnosti

LAREX Personeelsbemiddeling B.V.
Maagdenburgstraat 10
7421 ZB Deventer
Holandsko
www.larex.sk

ID: 2920685   Datum zveřejnění: 8.11.2018   Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   dohodou