Maliar konštrukcií

LAREX.EU - Holandská agentúra LAREX Personeelsbemiddeling B.V.

Miesto práce
Nederland, Holandsko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok
Termín nástupu
07.10.2018
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
420-480 netto za tyzden

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme priemyselných maliarov pre našich klientov. Práca spočíva v lakovaní oceľových konštrukcií a rôznych typov profilov v hale alebo u zákazníka.

týždenná výplata mzdy
ubytovanie
kolektívne zdravotné poistenie
pracovné podmienky v súlade s kolektívnou zmluvou asociácie pracovných agentúr NBBU

Informácie o výberovom konaní

Požiadavky na uchádzača
Preukázateľná skúsenosť v danej oblasti nutná
Zručnosť v obsluhe striekacej pištole / agregátu
Znalosť anglického alebo nemeckého jazyka
Vlastné auto

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.10.2018 (ostáva ešte 16 dní)

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Stavebný priemysel

Hľadáme priemyselných maliarov pre našich klientov. Práca spočíva v lakovaní oceľových konštrukcií a rôznych typov profilov v hale alebo u zákazníka

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Anglický jazyk - Začiatočník (A2) alebo Nemecký jazyk - Začiatočník (A2)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Larex je jedna z najväčších sprostredkovateľských agentúr v Holandsku so zameraním na prácu pre technické obory. Sme stabilná a renomovaná organizácia, ktorá nepretržite rastie už od roku 2003 a s prácou so slovenskými zamestnancami má skúsenosti od roku 2007. Vlastníme všetky potrebné certifikácie, čo je podstatné pre dobré platobné podmienky v zhode s Holandskými zákonmi, hlavne CAO, poskytujeme a hradíme ubytovanie a takisto zapezpečujeme zdravotné poistenie. Larex vlastní nasledovné certifikáty – NEN 4400-1, VCU certifikát, je členom NBBU a tiež certifikát kvalitných ubytovaní – Certified Flex Home. Larex spolupracuje s DIT Bouw & Techniek. Táto kombinácia robí najväčšie zoskupenie v rámci Holandska v sektore technických profesií s počtom 2400 – 2800 zamestnancov.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Adresa spoločnosti

LAREX Personeelsbemiddeling B.V.
Maagdenburgstraat 10
7421 ZB Deventer
Holandsko
www.larex.sk

ID: 3505301   Datum zveřejnění: 1.10.2018   Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   420-480 netto za tyzden