Elektrikrikár Holandsko

DIT en Larex Vakpersoneel B.V.

Miesto práce
Holandsko
Termín nástupu
01.01.2019
Mzdové podmienky (brutto)
1820 - 2250 netto EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Samostatné zapájanie elektroinštalácií. Vykonávanie elektrotechnických prác na novostavbách, vo verejnom sektore a v priemysle. Vykonávanie údržby, servisu a odstraňovanie porúch na elektroinštaláciách.

PREFEROVANÍ SÚ UCHÁDZAČI s vlastným autom .
Kontaktujeme iba vybraných uchádzačov.

• Mzda vyplácaná týždenne
• Ubytovanie zabezpečené a hradené v plnej výške
• Zdravotné poistenie zabezpečené agentúrou
• Nemocenské, sociálne, dôchodkové a všetky potrebné odvody hradené, všetko podľa holandského práva a holandskej pracovnej zmluvy
• Možnosť cestovania domov vždy po dohovore medzi Vami a firmou v ktorej pracujete (väčšinou každých 6-7 týždňov na 1 týždeň)
• Sprostredkovanie práce zadarmo
• Možnosť vybavenia VCA/SCC (bezpečnostný) certifikát

Informácie o výberovom konaní

V prípade záujmu prosíme zaslať:
- štruktúrovaný životopis (čo najviac informácii o tom kde ste pracovali, ako dlho a čo presne ste robili, podľa možností s referenciami a fotkami vašej doterajšej činnosti) v slovenskom a anglickom alebo nemeckom jazyku na emailovú adresu
[email protected]
- prosíme o dôslednú prípravu životopisu nakoľko táto Vás prezentuje pred budúcim zamestnávateľom
- kontaktujeme iba uchádzačov ktorí spĺňajú všetky požiadavky

Zaslaním Vášho životopisu nám dávate súčasne súhlas so spracovaním, správou a archiváciou Vašich osobných údajov uvedených v životopise v zmysle zákona č.428/2002 Z.z. O ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov a to pre účely evidencie uchádzačov a pre účely ďalšieho spracovania.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Elektrotechnický priemysel

Spoločnosť Larex en DIT Personeelsbemiddeling BV je holandská agentúra dočasného zamestnávania so zameraním na technické profesie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Anglický jazyk - Začiatočník (A2) alebo Nemecký jazyk - Začiatočník (A2) alebo Holandský jazyk - Začiatočník (A2)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

•Skúsenosti s prácou na uvedenej pozícii
•Certifikát VCA alebo ochota získať ho
•Vlastné auto
•Znalosť anglického alebo nemeckého jazyka

Nizozemská pracovní agentura Larex má více než 15leté zkušenosti s dočasným zaměstnáváním kvalifikovaných evropských pracovníků. Zároveň je největší personální agenturou pro oblast techniky, stavebnictví, kovozpracujícího průmyslu a malířského odvětví v Nizozemsku.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 3524727  Datum zveřejnění: 5.12.2018  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 1820 - 2250 netto EUR/mesiac