2 080 - 2 420 EUR

Montér ocelových konstrukcí/svářeč těžkých konstrukcí

LAREX.EU - Holandská agentúra LAREX Personeelsbemiddeling B.V.

Místo práce
Nizozemsko
Druh pracovního poměru
plný úvazek
Termín nástupu
26/08/2019
Celková mzda (bruto)

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

U našeho klienta v jihozápadní části Holandska budete pracovat jako montér a svářeč ocelových konstrukcí pro výstavbu hal.
Práce se skládá ze samostatného skládání konstrukcí podle technického výkresu, to vše za pomoci značení, pilování, řezání, vrtání, bodování a následného (do)svařování. V této firmě se používají svářečské metody 135 a 138 v různých pozicí, ale nejvíce se používají koutové svary v pozici PA.
V závislosti od množství práce u klienta se může vaše náplň práce lišit. Jeden týden budete pracovat více jako montér ocelových konstrukcí a připravíte svůj produkt na svařování, zatímco druhý týden jej (do)svařujete.
Dále umíte pracovat samostatně a odvádíte svou práci včas.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Výška platu se odvíjí od Vašich zkušeností a pohybuje se v rozmezí 480 – 560 € netto/40 odpracovných hodin.
Ubytování je zajištěné a placené.

Informace o náboru

Kontaktuj nás pro více informací na telefonním čísle +31 88 4949609 a nebo pošlete životopis na email: [email protected]

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

strojírenský průmysl

Klient v jihozápadní části v Holandska zabývající se výrobou halových konstrukcí

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1) nebo Německý jazyk - Mírně pokročilý (B1) nebo Nizozemský jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- Prokazatelná zkušenost s prací v tomto sektoru, zkušenost s těžkými konstrukcemi výhodou
- VCA certifikát nebo ochota získat ho
- Svářečský certifikát 135/138 výhodou
- Vlastní auto výhodou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Larex je jedna z největších zprostředkovatelských agentúr v Holandsku se zaměřením na práci pro technické obory.

Počet zaměstnanců

500-999 zaměstnanců

Adresa společnosti

LAREX Personeelsbemiddeling B.V.
Maagdenburgstraat 10
7421 ZB Deventer
Nizozemsko

Kontakt

Kontaktní osoba: Larex Personeelsbemiddeling B.V
Tel.: +31613675293
E-mail: poslat životopis
ID: 3736092   Datum zveřejnění: 9.8.2019