Montér ocelových konstrukcí

DIT en Larex Vakpersoneel B.V.

Místo práce
Deventer, Nizozemsko
plný úvazek
Termín nástupu
18/05/2020
Mzdové podmínky (brutto)
Od 1 950 EUR/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

V současné době hledáme montéry ocelových konstrukcí pro několik klientů.
Montér je zodpovědný za provádění prací na příslušných montážních místech v celém Nizozemsku na základě výkresů a montážních pokynů, částečně samostatně, částečně za pokynů montážního vedení.
Jedná se o montáž a dodávku rozmanitých projektů pro různé tržní segmenty.

• Kontrola konstrukčních výkresů
• Zajištění bezpečného pracovního prostředí
• Nastavení, zarovnání, sestavení a smontování dodaných dílů/ocelových konstrukcí do konečného produktu
• Úprava dílů pomocí broušení, řezání kyslíkem a svařování
• Umístění a seřízení dílů pomocí nástrojů, jeřábů a zdvihacích pracovních plošin
• Schopnost měřit

Zaměstnanecké výhody, benefity

• Plat 450 € – 480 € netto/týden za 40 odpracovaných hodin
• Náhradu cestovních výdajů (pokud je to uplatnitelné)
• Týdenní výplatu mzdy
• Ubytování bez extra nákladů ze strany zaměstnance, jednolůžkový pokoj a wi-fi
• Pracovní podmínky v souladu s kolektivní smlouvou asociace personálních agentur NBBU

Kromě výše uvedené mzdy od nás dostanete:
• Zdravotní pojištění
• Nárok na důchod
• OOPP (osobní ochranné pracovní prostředky)
• Možnost získat certifikát VCA
• Pokud přicestujete vlastním autem: 0,19 € / km z ubytování do práce, a to od prvního kilometru.
• Pomoc při podání žádosti o vydání osobního identifikačního čísla BSN

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Stavební průmysl

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1) nebo Německý jazyk - Mírně pokročilý (B1) nebo Nizozemský jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Řidičský průkaz

B

Počet let praxe

1

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• Zkušenosti s montáží ocelových konstrukcí
• Znalost anglického jazyka
• VCA
• Osvědčení k obsluze pracovních plošin
• Řidičský průkaz B výhodou

CO OD VÁS OČEKÁVÁME?
• Jste flexibilní, spolehlivý a tvrdě pracujete.
• Máte zájem o dlouhodobou práci.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Nizozemská pracovní agentura Larex má více než 15leté zkušenosti s dočasným zaměstnáváním kvalifikovaných evropských pracovníků. Zároveň je největší personální agenturou pro oblast techniky, stavebnictví, kovozpracujícího průmyslu a malířského odvětví v Nizozemsku.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 3910521  Datum zveřejnění: 11.5.2020  Spodní hranice mzdy (brutto): 1 950 EUR/měsíc