Tesař - projekty na novostavbách v oblasti bydlení

DIT en Larex Vakpersoneel B.V.

Místo práce
Den Bosch, Nizozemsko
plný úvazek
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmínky (brutto)
Od 2 120 EUR/měsícJedná se o netto částku.

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Jako tesař zodpovídáte za nastavení profilů a rámů. Dokončíte prostory, zhotovíte střešní konstrukce, přepážky a stropy. Namontujete také ramy, dveře a okna. Můžete si představit projekty na novostavbách v oblasti bydlení.

Zaměstnanecké výhody, benefity

• Mzda 490 € – 540 € za 40 hod. (v závislosti na relevantních pracovních zkušenostech)
• Náhrada cestovních výdajů (pokud je to uplatnitelné)
• Týdenní výplata mzdy
• Dlouhodobé projekty / jistota práce
• Pracovní podmínky podle kolektivní smlouvy asociace NBBU
Kromě uvedené mzdy od nás dostanete:
• Nárok na důchod
• OOP (osobní ochranné prostředky)
• Možnost získat certifikát VCA

Informace o náboru

Máte ještě otázky nebo potřebujete nejprve více informací? Kontaktujte našeho náborového pracovníka na tel. čísle +31682877065 nebo e-mailem na adrese [email protected].

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Stavební průmysl

Renomovaná společnost v Holandsku.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
středoškolské bez maturity

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1) nebo Německý jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• Prokazatelné relevantní pracovní zkušenosti s prací na uvedené pozici
• Výhodou je diplom o absolvování odborného studia
• Řidičský průkaz skupiny B
• Vlastní doprava (je výhodou)
• Znalost anglického a/nebo německého jazyka
• Schopnost číst technické výkresy
• Schopnost pracovat samostatně

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Nizozemská pracovní agentura Larex má více než 15leté zkušenosti s dočasným zaměstnáváním kvalifikovaných evropských pracovníků. Zároveň je největší personální agenturou pro oblast techniky, stavebnictví, kovozpracujícího průmyslu a malířského odvětví v Nizozemsku.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 4048629  Datum zveřejnění: 18.3.2021  Spodní hranice mzdy (brutto): 2 120 EUR/měsíc