Recepční

Lázně Luhačovice, a.s.

Místo práce
Lázeňské náměstí 436, 763 26 Luhačovice, Zlínský kraj
plný úvazek
Termín nástupu
15.11.2016

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Lázeně Luhačovice, a. s. hledají do hotelu Alexandria**** a Palace**** recepční.

Hotel Alexandria je nejluxusnějším čtyřhvězdičkový hotel s největším a nejmodernějším wellness centrem v Luhačovicích. Součástí hotelu je vyhlášená Francouzská restaurace a Night club s atmosférou 30. let. Hotel Alexandria často vítá klienty z řad VIP osobností.

Hotel Palace je největším léčebným hotelem v Luhačovicích. Lázeňský hotel Palace získal prestižní certifikát EuropespaMed udělovaný Evropskou asociací lázní. Splnil tak náročné podmínky stanovené legislativou a požadavky na kvalitu lázeňsky nejvyspělejších zemí Evropy.

Požadujeme:
- ÚSO vzdělání s maturitní zkouškou
- Komunikační znalost NJ podmínkou, pro hotel Alexandria NJ i AJ
- Praxe na obdobné pozici výhodou
- Uživatelská znalost PC
- Profesionální přístup, komunikativnost, korektní a vstřícné vystupování
- Předpoklady pro týmovou práci
- Ochota pracovat ve směnném provozu

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme:
- Práce na hlavní pracovní poměr
- Pracovní doba v průměru 37,5 hod./týdně (místo běžných 40 hod.) - denní/noční směny - dle rozpisu směn
- Týden dovolené navíc (25 dnů)
- Možnost zaměstnaneckého ubytování za výhodné ceny
- Jazykové příplatky (200 Kč - 1 500 Kč)
- Přátelský kolektiv a moderní pracovní prostředí
- Možnost profesního růstu
- Příspěvek na penzijní připojištění
- Zvýhodněné výměnné rekreace do Jáchymova, Piešťan a Jeseníku

Jedná se o směnný provoz včetně sobot, nedělí a svátků.

Nástup: možný dle dohody

Informace o náboru

Životopisy přijímá a informace poskytne personální referentka Bc. Hana Polerecká,
tel. č.: 577 682 236, e-mail: [email protected]

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1) a Německý jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Lázně Luhačovice, a. s., nejkrásnější lázně na Moravě přijímají do svých pracovních týmů nové kolegy.
Přidejte se k nám a staňte se tak součástí společnosti s dlouholetou tradicí.

Přijímáme uchazeče od absolventů až po zkušené pracovníky ve svém oboru, všem můžeme nabídnout provoz adekvátní jejich vzdělání a praxi.

Počet zaměstnanců

500-999 zaměstnanců
ID: 2559062  Datum zveřejnění: 24.10.2016