Lékař s atestací v oborech: pediatrie nebo alergologie, pneumologie, RFM

Lázně Luhačovice, a. s.

Místo práce
Československé armády 465, 763 26 Luhačovice, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek
Termín nástupu
01.02.2019
Základní složka mzdy (brutto) a další odměny
Od 60 000

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Zaměstnanecké výhody, benefity

PO-PÁ (víkendové směny cca jednou za měsíc), Vánoční svátky–VOLNO, služební byt v Luhačovicích, Náborový příspěvek 20 000Kč, pracovní dobu jen 7,5 hod; 25 dnů řádné dovolené; výborné platové podmínky, aktivní podporu dalšího vzdělávání, zaměstnanecké benefity (úhrada ročního členského příspěvku ČLK, příspěvek na penzijní připojištění, zvýhodněné výměnné rekreace, zaměstnanecké stravování, výhodný firemní tarif a data, odměny při pracovních a životních výročích)

Informace o náboru

Jedná se dětské pacienty, kde hlavní indikací jsou onemocnění dýchacích cest a plic

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

vysokoškolské II. stupně

Vzdělání v oboru

pediatrie nebo alergologie, pneumologie, RFM

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Lázně Luhačovice, a.s., člen největší lázeňské skupiny Spa & Wellness Nature Resorts

Lázeňské náměstí 436
763 26 Luhačovice
ID: 3542201   Datum zveřejnění: 21.1.2019   Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   Od 60 000