Lékař s atestací v oborech: RFM, pneumologie, vnitřní lékařství

Lázně Luhačovice, a. s.

Místo práce
Lázně Luhačovice, a.s., Lázeňské náměstí, Luhačovice, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek
Termín nástupu
01.04.2019
Základní složka mzdy (brutto) a další odměny
Od 50 000

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Zaměstnanecké výhody, benefity

PO-PÁ (víkendové směny cca jednou za měsíc), Vánoční svátky–VOLNO, služební byt v Luhačovicích, Náborový příspěvek 20 000Kč, pracovní dobu jen 7,5 hod; 25 dnů řádné dovolené; výborné platové podmínky, aktivní podporu dalšího vzdělávání, zaměstnanecké benefity (úhrada ročního členského příspěvku ČLK, příspěvek na penzijní připojištění, zvýhodněné výměnné rekreace, zaměstnanecké stravování, výhodný firemní tarif a data, odměny při pracovních a životních výročích)

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

vysokoškolské II. stupně

Vzdělání v oboru

RFM, pneumologie, vnitřní lékařství

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Lázně Luhačovice, a.s., člen největší lázeňské skupiny Spa & Wellness Nature Resorts

Lázeňské náměstí 436
763 26 Luhačovice

Kontakt

Kontaktní osoba: Mgr. Magdalena Kratochvílová
Tel.: +420739244489
E-mail: poslat životopis
ID: 3542201   Datum zveřejnění: 12.3.2019   Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   Od 50 000