Jak Vám poradíme?

Servírka/číšník v lázeňském hotelu

Lázně Luhačovice, a.s.

Místo práce
Luhačovice, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
Dohodou
Mzdové podmínky (brutto)
Od 22 500 Kč/měsícpodle dosažené praxe. Plus příplatky (víkendy, odpolední, atd)

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- nabídka, servis pokrmů a nápojů
- dodržování zásad stolování, hygienických předpisů
- dohled na bufetové stoly co do úpravy a úplnosti, součinnost s hotelovou kuchyní
- udržování čistoty a pořádku na pracovišti
- spolupráce s ostatními úseky hotelu

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít
- vyučení v oboru nebo praxe v oboru výhodou, ale není nutné (šikovné zájemce zaučíme do provozů s jednodušším stylem obsluhy)
- profesionální přístup, samostatnost
- komunikativnost; příjemné a vstřícné vystupování při jednání s hosty
- ochotu pracovat ve směnném provozu (trhané směny) nebo delší směny (=více volna)
- pro komerční provozy znalost pravidel a manipulace s pokladní hotovostí
přijmeme i šikovného absolventa

Zaměstnanecké výhody, benefity

Co vám můžeme nabídnout

náborový příspěvek 3 000 - 10 000 Kč (podle dosažených zkušeností)
zázemí a stabilitu silné společnosti
možnost zaměstnaneckého ubytování za nízké ceny (v průměru 50 Kč/noc)
pracovní dobu v průměru 37,5hod/týden (směny většinou cca 10 hod - trhané)
týden dovolené navíc (25 dnů)
mzdu včetně všech zákonných příplatků dle Zákoníku práce
možnost uplatnění v různých typech provozů s různou náročností obsluhy
možnost kariérního postupu v rámci společnosti
celodenní stravování (S 6 Kč, O 30 Kč, V 18 Kč)
pracovní oděv který i pereme
příležitost aktivně se podílet na banketech, recepcích nebo podobných kulinářských akcích špičkové úrovně
další firemní benefity (zvýhodněné výměnné rekreace, příspěvek na penzijní připojištění, jazykové příplatky atd.)

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

základní vzdělání
student střední školy
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Lázně Luhačovice, a. s., člen největší lázeňské skupiny lázeňské skupiny Spa & Wellness Nature Resorts, rozšiřují svůj pracovní tým o nové kolegy.
Přidejte se k nám a staňte se tak součástí společnosti s dlouholetou tradicí.

Přijímáme uchazeče od absolventů až po zkušené pracovníky ve svém oboru, všem můžeme nabídnout provoz adekvátní jejich vzdělání a praxi.
Přijímáme uchazeče jak na hlavní pracovní poměr, tak i brigádníky na občasnou sezónní výpomoc.

Počet zaměstnanců

500-999 zaměstnanců

Lázeňské náměstí 436
763 26 Luhačovice

Kontakt

ID: 4152197  Datum zveřejnění: 30.8.2021  Spodní hranice mzdy (brutto): 22 500 Kč/měsíc