Pracovník expedice pro zpracování zakázek

LB Cemix, s.r.o. (MPSV)

Místo práce
42, 378 09 Nová Ves nad Lužnicí, Okres Jindřichův Hradec
plný úvazek
Termín nástupu
2016-11-01
Mzdové podmínky (brutto)
18000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Obchodní referenti (33392)

Pracoviště a kontakty

Firma:LB Cemix, s.r.o., IČ 27994961
Pracoviště:LB Cemix, s.r.o. - 001, Nová Ves nad Lužnicí 42, 378 09 Nová Ves nad Lužnicí

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pracovní poměr:od 2016-11-01
Mzdové rozpětí:od 18000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Místo výkonu práce: Nová Ves nad Lužnicí;
Požadujeme:
- úplné středoškolské vzdělání nejlépe ekonomického směru
- dobrou znalost práce s PC, znalost SAP výhodou
- časovou flexibilitu
- příjemné vystupování
- spolehlivost, zodpovědnost, organizační a komunikativní schopnosti
Vaším úkolem bude:
- evidence objednávek, jejich zpracování
- vystavování dodacích listů, finalizace dokladů pro fakturaci
- péče o zákazníky, komunikace s dodavateli
- tvorba harmonogramu závozů, koordinace práce řidičů
- spolupráce na plánování výroby
- komunikace s obchodním úsekem
Nabízíme:
- zaměstnání ve společnosti s mezinárodním zázemím a řadou sociálních výhod
- zajímavé finanční ohodnocení
- možnost dalšího osobního a profesního rozvoje
- zajímavou a zodpovědnou práci
Nástup dle vzájemné dohody
STRUKTUROVANÝ ŽIVOTOPIS zašlete na adresu:
LB Cemix, s.r.o., k rukám pana Ing. Martina Krotkého, Tovární ulice 36, 373 12 Borovany nebo na e-mail: [email protected]

Poslední změna:2016-10-08, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Jindřichův Hradec

číslo volného místa: 11545910777

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadované dovednosti:Práce s PC