Reagujte bez životopisu

Strojný zámočník / zvárač

LDanTech s.r.o.

Miesto práce
Teplárenská, Košice, Slovensko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
10 EUR/hod.možnosť nadčasov

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Záujem máme hlavne o zváračov na výrobu žeriavov a iných nadrozmerných konštrukcií. Zváranie metódou CO2 (135), hrubé plechy od 12mm, drážkovanie, pred ohrevy, RTG/ULT.
Ideálne je ak je zvárač -zámočník ovláda prácu s výkresovou dokumentáciou. Skladanie a následné heftovanie. Používanie technických dokumentov.
Spracovanie náčrtkov na doplnenie technologického postupu zámočníckej práce.
Ručné opracovávanie strojných súčastí pilovaním, rezaním, sekaním, vyrovnávaním, ohýbaním, vŕtaním a vystruhovaním. Zostavenie častí strojov a strojných zariadení.
Diagnostikovanie a odstraňovanie porúch na strojoch. Zaškrabávanie, zabrusovanie, vyvažovanie, zlícovávanie, spájanie skrutkami a nitmi, spájkovanie a zváranie častí strojov.
Zostavenie strojov a zariadení.
- certifikát EN 287 vieme zabezpečiť cena - 1 135.- €.
- poprípade aktualizovať certifikáty po platnosti
- zvárač oceľových konštrukcií
- zváračske skúšky
- zváranie nerezových častí strojov, rámov a plechových krytov.
- dôležitá aj estetika zvarov.
- predchádzajúca prax vo zváraní oceľových konštrukcií
- pred ohrevy a drážkovanie výhodou

Zaujímavá práca na domácich aj zahraničných projektoch. Práca väčšinou v hale.
Ohodnotenie úmerné zvládnutej práci a kvality.
Možnosť nadčasov.
záujem máme hlavne o zváračov ak zvládnú náročnejšiu prácu prispôsobí sa aj odmena na osobné stretnutie

V prípade záujmu je nutné si dohodnúť osobný pohovor v našich priestoroch na Teplárenskej ulici 11 v Košiciach.
Ideálne je ak je zvárač -zámočník ovláda prácu s výkresovou dokumentáciou.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity

Vzdelanie v odbore

zvárač zámočník, strojárenský priemysel

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

zvárač zámočník -

Počet rokov praxe

3

kvalitný zvar, čítanie výkresov, zváračské skúšky a certifikáty.

Spoločnosť LDanTech poskytuje služby v oblasti výroby, údržby, opráv a rekonštukcií zdvíhacích zariadení na celom území Slovenskej republiky a prostredníctvom českej expozitúry aj na území Českej republiky.
Spoločnosť sa taktiež špecializuje na výrobu a montáž neštandardných zdvíhacích zariadení alebo ich súčastí (otočné kladnice; traverzy; kliešte; komponenty k drapákom; zariadenia na zavesenie, uchopenie bremena, blokovanie šikmého ťahu a rôzne iné špeciálne zdvíhacie zariadenia) podľa špecialnych požiadaviek zákazníka. Naši projektanti vám navrhnú niekoľko možností riešenia a v spolupráci s vami vyberú to najoptimálnejšie. Rovnakým spôsobom postupujú aj v prípade požiadavky na rekonštrukciu zdvíhacieho zariadenia. Projektanti spracujú projekt rekonštrukcie celého zariadenia, požadovanej časti, elektroinštalácie alebo len samotného ovládania.
ID: 4242141  Datum zveřejnění: 19.1.2022  Spodní hranice mzdy (brutto): 10 EUR/hod.