Operátor CNC Ostrava - až 35.000Kč, ubytování

Lead - HR Services s.r.o.

Místo práce
Ostrava, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmínky (brutto)
Od 30 500 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Základní obsluha obráběcího centra (nic náročného)
Vizuální kontrola včetně drobných oprav na komponentech
Nakládání, manipulace s díly z palety do CNC stroje a zpět
Zpracovává evidenci kol, zmetků a drobných oprav

Zaměstnanecké výhody, benefity

Celková mzda v rozpětí 30.500 - 35.000 CZK
Dotované ubytování v OSTRAVĚ
Příspěvek na stravování
Týdenní výplata záloh
Kompletní zaškolení, práce vhodná pro absolventy
Práce ve třísměnném, následně v nepřetržitém provoze
HPP

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Pro společnost, která se orientuje na výrobu dílů v Ostravě a rozšiřuje svou výrobu, hledáme nové agenturní pracovníky do výroby.

V případě zájmu pošlete životopis či informace do emailu: věk, ročník, dosažené vzdělání, praxe. Rádi Vás pozveme na pohovor a ukážeme pracoviště, nástup možný ihned či po dohodě. Nástup do kmene společnosti možný již po 6.měsících.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

ID: 4598528  Datum zveřejnění: 9.6.2023  Spodní hranice mzdy (brutto): 30 500 Kč/měsíc