Skladník - výroba dětských hřišť

Lead - Project Advices s.r.o.

Místo práce
Brno-Slatina, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmínky (brutto)
21 000 - 27 300 Kč/měsícDocházkový bonus, roční bonus, výkonnostní bonus, nástupní bonus atd.

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- práce pro společnost orientující se v kompletaci herních hřišť
- zajištění kompletace zakázky (pomocí čtečky a VZV)
- balení jednotlivých komponentů, skládání palet, vychystávání potřebného materiálu pro výrobu aj.
- nakládka a vykládka do aut či kontejnerů apod.
- pracovní doba: dvousměnný provoz PO - PÁ (ranní, odpolední směna)

Zaměstnanecké výhody, benefity

- mzdové ohodnocení 21.000 Kč – 27.300 Kč, odvíjející se od míry zaučení
- oběd a večeře v jídelně od 25 Kč (zbytek zaplatí firma) - na výběr minimálně z 6 jídel. Teplé a studené nápoje na pracovišti zdarma
- zkrácený pracovní týden na 37,5 hod/týdně, včetně placených přestávek po 2 hodinách
- příplatek za práci přesčas a v sobotu nad rámec zákoníku práce
- týden placeného volna navíc (celkem 25 dní dovolené)
- příspěvek na sport a relaxaci

Informace o náboru

Po Vámi zaslaném životopise Vás budeme telefonicky informovat. Bez životopisu Vás bohužel nepozveme do výběrového řízení.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Jiné neuvedené oblasti

práce pro společnost orientující se v kompletaci herních hřišť

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Jazykové znalosti

Český jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- pracovitost a pečlivost (při čtení požadavků z výroby)
- šikovnost a zručnost při využívání VZV
- spolehlivost (při docházce na 2 směnný provoz- ranní a odpolední směna)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Společnost zaměřená na nábor zaměstnanců - recruitment a poradenské služby v oblasti HR
ID: 3836797  Datum zveřejnění: 27.12.2019  Spodní hranice mzdy (brutto): 21 000 Kč/měsíc