Atestovaný lékař/ka

Léčebné lázně Bohdaneč a.s. (MPSV)

Místo práce
Masarykovo nám. 6, 533 41 Lázně Bohdaneč, Okres Pardubice
plný úvazek
Termín nástupu
2016-12-01
Mzdové podmínky (brutto)
40000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Lékaři v interních oborech (22121)

Pracoviště a kontakty

Firma:Léčebné lázně Bohdaneč a.s., IČ 47452421, http://www.llb.cz
Pracoviště:Masarykovo nám. 6, 533 41 Lázně Bohdaneč

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Doktorské (vědecká výchova)
Pracovní poměr:od 2016-12-01
Mzdové rozpětí:od 40000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Léčebné lázně Bohdaneč a.s. přijmou i lékaře, který má zájem o atestaci z FBRL a má dvouletý kmen z ortopedie, chirurgie, interny nebo neurologie.

Pracovní náplň:
- zajištění odborné, kvalitní a plynulé lékařské péče
- vedení zdravotnické dokumentace podle zákona 64/2007Sb.
- podíl na zajišťování dozorů konaných nad pracovištěm a zastupování dle potřeb oddělení a úseku
- udržování a rozvíjení kvalitních kontaktů v rámci republiky
- prezentace LLB a.s. v odborné společnosti
- důsledné dodržování hygienicko-epidemiologických režimových opatření
- s ředitelem/ředitelkou léčebné a lázeňské péče spolupráce na projektech a organizačních úkolech

Požadavky:
- atestace v oboru chirurgie, ortopedie, interního lékařství nebo FBLR
- 2. atestace v oboru rehabilitačního lékařství VÝHODOU!
- příjemné vystupování a proklientský přístup
schopnost věcné komunikace
- časová flexibilita

Nabízíme:
- zajímavou práci u stabilní a dynamické společnosti
možnost zajištění specializačního vzdělávání v oboru rehabilitační a fyzikální medicíny přímo na pracovišti
- práci na hlavní pracovní poměr
- příjemné pracovní prostředí
- motivující finanční hodnocení
- zaměstnanecké výhody
- možnost dalšího odborného vzdělávání

Poslední změna:2016-11-08, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Pardubice

číslo volného místa: 11217030725

Požadavky na zaměstnance

postgraduální