Řidič C+E MKD

LECHNER CZ

Místo práce
Česká republika, Francie, Itálie (Práce vyžaduje cestování)
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
11.02.2019
Mzdové podmínky (brutto)
42000

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Rodinná firma s více jak 20ti letou tradicí se sídlem v Brně přijme řidiče na MKD. Jezdíme s vozy Volvo a Mercedes-Benz. Zakládáme si na férovém jednání, vzájemné podpoře, kvalitním zázemí a dobré komunikaci. Začínající řidiče se zájmem o profesi rádi zaškolíme.

Disponujeme vlastní ČS a servisním zázemí.

Nyní máme volné pozice na plachtě, frigu a potravinářské cisterně. Rozšiřujeme vozový park o nové vozy.

Plachta
Jezdí se převážně Francie, Něměcko, Rakousko, Slovensko a Švédsko. Jedná se většinou o paletové zboží, ale můžete nakládat i železo, jednoduché stroje atp. Je tedy nutné počítat s kurtováním a manipulací s návěsem. Je možné jezdit od PO do PÁ, ale záleží na domluvě s dispečinkem. Snažíme se vyjít řidiči vstříc. Průměrný nájezd 10 000 Km za měsíc. Návěsy značky Kogel. Řidič má u nás pevně přidělenou soupravu, na které se nestřídá.

Potravinářská cisterna
Hlavními destinacemi jsou Itálie, Rakousko, Maďarsko, Slovensko,Slovinsko, Rumunsko a Česká Republika. Vozíme mléko, potravinářské oleje, víno a podobné komodity. Nejedná se o přepravy ADR. Jezdí se v režimu víkend venku-víkend doma. Průměrný nájezd 12 000 Km za měsíc. Řidič má pevně přidělené vozidlo.

Mrazírenský návěs (FRIGO)
Jedná se o přepravy do západní Evropy, zejména Francie, Německo, Rakousko, Švédsko, Nizozemí, Slovensko, Maďarsko a Španělsko. Jedná se o převoz zboží pod kontrolovanou teplotou (mléčné výrobky, ovoce, zelenina, maso atp.), ale i běžného paletového zboží (elektronika, kosmetika atd.) Přepravy zahrnují jízdu i přes noc. Nutné počítat s výměnou palet (ne vždy, ale je to běžné). Většina řidičů jezdí v režimu víkend venku – víkend doma, záleží na domluvě s dispečinkem. Průměrný nájezd 11 000 Km za měsíc. Návěsy Schmitz (klasické i dvoupatrové provedení).

Průměrný čistý měsíční výdělek 30 - 45 tisíc, záleží na turnusu. Možná domluva na pracovní době (víkend venku – víkend doma, PO-PÁ či jiné turnusy) Prosím, pro více informací nás kontaktujte.

Zaměstnanecké výhody, benefity

- zázemí silné dopravní firmy s dlouholetou tradicí a stálou klientelou
- seriózní a férové jednání
- zvyšování kvalifikace (pravidelná profesní školení, ADR a další)
- měsíční mzda 35 000 - 45 000 Kč čistého (plat je složen ze základu + Diety + osobní ohodnocení)
- odměny za styl jízdy a komunikaci s dispem (vyhodnocení každý měsíc)
- možno využívat firemní čerpací stanici pro soukromé účely s výraznou slevou
- moderní vozový park Volvo a Mercedes-Benz
- plachtové návěsy, chladírenské návěsy a potravinářské cisterny
- řidič má pevně přidělenou soupravu (nestřídá se na autech)
- možnost kvalitního zaučení pro začínající řidiče

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Řidičský průkaz

B, C, E

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- profesní průkaz
- psychotesty
- karta řidiče

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

V oblasti přepravy se pohybujeme od roku 1992. Od té doby jsme cílevědomou a soustředěnou snahou získali významné místo mezi dopravci. Naše firma je schopna zajistit přepravu jakýchkoliv objemů zboží kamkoliv u nás i ve světě. Úzce spolupracujeme s mnoha firmami v zahraničí, což nám umožňuje dokonalou organizaci transportů. Využíváme moderní komunikační techniku a díky tomu máme prakticky neustále přehled o pohybu našich vozidel.
ID: 3586359  Datum zveřejnění: 25.1.2019  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 42000