Dispečer/ka mezinárodní kamionové dopravy 25-30 tisíc čistého/měsíc

LECHNER CZ

Místo práce
Železná 18, Brno-jih, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
IHNED
Mzdové podmínky (brutto)
Od 30 000 Kč/měsícFixní plat s pohyblivou složkou, flexibilní pracovní doba, firemní akce, motivační systém ohodnocení

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- Kompletní organizace a řízení kamionové dopravy
- Komunikace s řidiči
- Kontakt se zákazníky (péče o stávající zákazníky, aktivní vyhledávání nových možností přeprav)
- Celková organizace pracovní doby řidičů a jejich kontrola
- Plánování tras či jejich úprava
- Evidence objednávek a realizovaných přeprav

Zaměstnanecké výhody, benefity

- zajímavou, samostatnou a různorodou práci ve stabilní a rozvíjející se rodinné společnosti
- motivující mzdové ohodnocení
- zaměstnání na HPP
- firemní benefity (stravenky, obědy, masáže, výhodné tankování a další)
- zvyšování kvalifikace (školení, kurzy atp.)
- práce v přátelském prostředí (kultura rodinné firmy)

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Vzdělání v oboru

Doprava, Logistika, Zásobování,

Jazykové znalosti

Český jazyk - Pokročilý (C1) nebo Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Ostatní znalosti

RAALTRANS - Pokročilý

Řidičský průkaz

B

Počet let praxe

1

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- středoškolské vzdělání s maturitou
- nadstandardní práce na PC
- asertivní komunikace a obchodní přístup
- znalost Zákoníku práce, platné legislativy a geografie
- předchozí zkušenosti z dopravy, nejlépe na pozici dispečera
- komunikace AJ, ideálně Italština
- ŘP skupiny B

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

V oblasti přepravy se pohybujeme od roku 1992. Od té doby jsme cílevědomou a soustředěnou snahou získali významné místo mezi dopravci. Naše firma je schopna zajistit přepravu jakýchkoliv objemů zboží kamkoliv u nás i ve světě. Úzce spolupracujeme s mnoha firmami v zahraničí, což nám umožňuje dokonalou organizaci transportů. Využíváme moderní komunikační techniku a díky tomu máme prakticky neustále přehled o pohybu našich vozidel.
ID: 3878815  Datum zveřejnění: 25.2.2020  Spodní hranice mzdy (brutto): 30 000 Kč/měsíc