Správce vozového parku (fleet manager) až 30 000 čistého za měsíc

LECHNER CZ

Místo práce
Železná 18, Brno-jih, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
IHNED
Mzdové podmínky (brutto)
25 000 - 30 000 Kč/měsícFixní část mzdy + pohyblivá výkonostní složka platu

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• kontrola provozuschopnosti celého vozového parku (technické i administrativní náležitosti jako zajištění pravidelných technických prohlídek, vybavení vozidel potřebnými dokumenty, evidence kontrol v systému atp.)
• zařazení nových vozů do provozu, předávání vozidel řidičům dle protokolu
• dohled na prováděných opravách, předání informace ohledně realizace opravy dispečinku a řidiči
• řešení škodných událostí, zpracování specifikace škody, příprava podkladů pro uplatnění škodní události (fotografická dokumentace, rozpočet, faktury, ceníky apod.)
• zadávání podkladů do systému Profit (koordinace s ostatními pracovníky)
• řešení reklamací a záručních oprav, sledování termínů povinných prohlídek vozidel
• přímá komunikace s řidiči a dispečinkem, řešení vyskytlých poruch na vozidlech, hledání ideální varianty opravy
• spolupráce s majitelem firmy při nákupu a prodeji vozidel
• zastupování vedoucího servisu nebo školitele během jeho nepřítomnosti

Zaměstnanecké výhody, benefity

• práce ve stabilní společnosti
• kvalitní, moderní zázemí servisu
• motivující platové ohodnocení
• zvyšování kvalifikace
• zaměstnání na HPP na dobu neurčitou
• práce v přátelském prostředí
• pružná pracovní doba
• firemní benefity (stravenky, masáže a mnohá další)
• služební telefon
• nástup možný ihned

Informace o náboru

V oblasti přepravy se pohybujeme od roku 1992. Od té doby jsme cílevědomou a soustředěnou snahou získali významné místo mezi dopravci. Naše firma je schopna zajistit přepravu jakýchkoliv objemů zboží kamkoliv u nás i ve světě.

Společnost Lechner CZ hledá do svého týmu nového kolegu na pozici servisní technik. Servis se nám rozšiřuje a tak potřebujeme novou posilu. Jsme rodinná firma s tradicí více jak 20 let se sídlem v Brně.

Zakládáme si na férovém jednání, vzájemné podpoře a kvalitním zázemí. Jsme orientovaní na výsledek, podle kterého se odvíjí i naše odměna. Vítáme nadšení, chuť a ochotu být aktivní! Samozřejmostí je důsledné zaškolení a stálá podpora. Rostete s námi!

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Vzdělání v oboru

Doprava, Logistika, Zásobování,

Řidičský průkaz

B, C, D, E

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• zkušenost se správou vozového parku v dopravní společnosti
• uživatelská znalost práce na PC
• řidičský průkaz sk. B, C, E , D, profesní průkaz a karta řidiče
• min. SOU/SŠ vzdělání nejlépe technického směru
• výborné organizační a komunikační dovednosti
• pečlivost, samostatnost, odolnost vůči stresu

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

V oblasti přepravy se pohybujeme od roku 1992. Od té doby jsme cílevědomou a soustředěnou snahou získali významné místo mezi dopravci. Naše firma je schopna zajistit přepravu jakýchkoliv objemů zboží kamkoliv u nás i ve světě. Úzce spolupracujeme s mnoha firmami v zahraničí, což nám umožňuje dokonalou organizaci transportů. Využíváme moderní komunikační techniku a díky tomu máme prakticky neustále přehled o pohybu našich vozidel.
ID: 3896620  Datum zveřejnění: 23.3.2020  Spodní hranice mzdy (brutto): 25 000 Kč/měsíc