Řidič MKD

LECHNER CZ

Místo práce
Německo, Francie, Itálie (Práce vyžaduje cestování)
Druh pracovního poměru
plný úvazek, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
Dle dohody, ihned
Mzdové podmínky (brutto)
Od 40 000 Kč/měsícMzda složena ze základu + diet + osobního ohodnocení. Jasné podmínky, aby si každý řidič výplatu mohl spočítat.

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Dobrý den,
Přijmeme nového kolegu na pozici řidič/ka MKD na plachtové či chladírenské návěsy. Jsme Brněnská firma působící na trhu již přes 25 let. Jezdíme s vozy Volvo a Mercedes-Benz. Vzájemná podpora, kvalitní zázemí a dobrá komunikace jsou samozřejmostí. Začínající řidiče se zájmem o profesi rádi zaškolíme.

Disponujeme vlastní ČS a servisním zázemí.

Plachta
Jezdí se převážně Francie, Něměcko, Itálie, Rakousko, Slovensko a Slovinsko. Jedná se většinou o paletové zboží, ale můžete nakládat i železo, jednoduché stroje atp. Je tedy nutné počítat s kurtováním a manipulací s návěsem. V měsíci vychází jeden víkend venku, ale vše je o vzájemné domluvě. Snažíme se vyjít řidiči vstříc. Průměrný nájezd 10 000 Km za měsíc. Řidič má u nás pevně přidělenou soupravu, na které se nestřídá.

Mrazírenský návěs (FRIGO)
Jedná se o přepravy do západní Evropy, zejména Itálie, Francie, Německo, Rakousko, Nizozemí, Slovensko, Maďarsko a Španělsko. Jedná se o převoz zboží pod kontrolovanou teplotou (mléčné výrobky, ovoce, zelenina, maso atp.), ale i běžného paletového zboží (elektronika, kosmetika atd.) Přepravy zahrnují jízdu i přes noc. Nutné počítat s výměnou palet (ne vždy, ale je to běžné). Většina řidičů jezdí v režimu víkend venku – víkend doma, záleží na domluvě s dispečinkem. Lze domluvit i jiné turnusy. Průměrný nájezd 11 000 Km za měsíc. Návěsy Schmitz (klasické i dvoupatrové provedení).

Průměrný čistý měsíční výdělek 40- 48 tisíc, záleží na turnusu. Možná domluva na pracovní době (víkend venku – víkend doma, či jiné turnusy) Prosím, pro více informací nás kontaktujte.

V případě zájmu prosím volejte na +420 702 026 940 či pište na e-mail [email protected]

Zaměstnanecké výhody, benefity

- stabilní práce
- jasné platové podmínky
- možnost osobního tankování na firemní ČS s velkou slevou
- vlastní servisní zázemí
- firemní akce

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

základní vzdělání

Vzdělání v oboru

Logistika, řidič, vnitrostátní doprava

Řidičský průkaz

C, E

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- řidičské oprávnění sk. C+E, karta do tachografu
- profesní průkaz, psychotesty
- dobrý zdravotní stav

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Dopravní firma zabývající se mezinárodní a vnitrostátní přepravou.

Adresa společnosti

LECHNER CZ, s.r.o.
Staré náměstí 10
619 00 Brno

Kontakt

Kontaktní osoba: Lukáš Pešta
Tel.: +420702026940
E-mail: poslat životopis
ID: 4087742  Datum zveřejnění: 24.5.2021  Spodní hranice mzdy (brutto): 40 000 Kč/měsíc