Administrativní asistent/ka v advokátní a ins. kanceláři

Lechovský & Backa, v.o.s.

Místo práce
Praha 6, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek
Termín nástupu
1.11.2019
Mzdové podmínky (brutto)
30 000 - 35 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Asistence a administrativní podpora týmu a zajištění chodu kanceláře a recepce, příprava jednodušších dokumentů (podle schopností), vyřizování korespondence, správa spisů, podpora při řešení insolvenční agendy a podobně, včetně komunikace s klienty či dlužníky.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme různorodou a podnětnou práci, nástupní mzdu od 30.000,- Kč, příjemné pracovní prostředí s únosnou pracovní dobou a možnost jak plného, tak i částečného úvazku.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Vzdělání v oboru

Právo

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Znalost práce na PC (Word, Excel), spolehlivost, pečlivost, organizační a komunikační schopnosti. Požadujeme minimálně středoškolské vzdělaní s maturitou. Znalost AJ, řidičský průkaz skupiny B či předchozí praxe výhodou.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Advokátní a insolvenční kancelář.
ID: 3788898  Datum zveřejnění: 16.10.2019  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 30 000 - 35 000 Kč/měsíc