Skladníci Ž/M/ Nemecko

LEGOLAND Deutschland Freizeitpark GmbH

Miesto práce
Günzburg, Nemecko
Termín nástupu
dohodou
12,9 EUR/hod.plat začína od 12,90 € hod + nadčasy + k tomu prémie za ukončenie sezóny vo výške 0,25 € za odpracovanú hodinu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nemeckého zábavného parku hľadáme nové posily na sezónnu prácu od marca do novembra 2023.

* práca v sklade + vonkajšie priestory

* pracovná zmluva uzatvorená priamo so zamestnávateľom, nie cez agentúru
* neplatíte žiadne sprostredkovateľské poplatky!
* sezónne práce: začiatok práce od marca a trvá do novembra
* veková hranica je neobmedzená!
* vítaní sú aj študenti, čerství absolventi, vysokoškoláci na letnú brigádu!
* vlastné auto nie je podmienkou
* ubytovanie je zabezpečené v krásnych nových jednolôžkových apartmánoch s vlastným sociálnym zariadením za 160 eur/mes. + 40,00 vedľajšie výdavky (je ztrhnuté z platu) priamo pri parku LEGOLAND, v pešej dostupnosti pracoviska, pre páry dvojlôžková posteľ za 290,00 €/mesačne + 80,00 vedľajšie výdavky
* k dispozícii je práčka, sušička, uteráky..
* strava je zabezpečená v kantíne za 2,00 € malá porcia alebo 3,50 € veľká porcia
* pracovné oblečenie je poskytnuté zdarma aj jeho vypranie
* voľný vstup do zábavného parku + 25% zamestnanecká zľava v reštauráciách v obchodoch

Informácie o výberovom konaní

* veková hranica je neobmedzená
* vítaní sú aj študenti, čerství absolventi, vysokoškoláci na letnú brigádu
* prémie za ukončenie sezónny vo výške 0,25 € za každú odpracovanú hodinu

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Začiatočník (A2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

LEGOLAND je skutočný raj pre deti a aj pre dospelých. Jeden z najväčších zábavných parkov v Európe. Každý deň prichádzajú tisíce návštevníkov z niekoľkých krajín Európy, mnohonásobne viac ako desaťtisíc návštevníkov, aby si vychutnali zážitky v zábavnom parku, kde sa nachádzajú viaceré rezorty s hotelmi, kempmi, malými domčekmi, nákupnými a detskými ihriskami, početnými horskými dráhami, hračkami z lega stavebníc, figúrok, reštaurácie, kiná, divadelné predstavenia a s mnohými ďalšími atrakciami.
ID: 4495002  Datum zveřejnění: 4.1.2023  Spodní hranice mzdy (brutto): 12,9 EUR/hod.