Lékaři bez hranic/Médecins Sans Frontières (MSF)
is an international, independent medical humanitarian organisation
that delivers emergency aid to people affected by armed conflict,
epidemics, exclusion from healthcare and natural disasters.
MSF operates in more than 70 countries worldwide with more than 2,500 international
and 29,000 national staff in the field. In 1999 MSF was awarded the Nobel Peace Prize.
POSITION PROFILE: Donor Care and Database Administrator
Description of profile:
Donor care and database administrator je samostatná pozice v rámci oddělení fundraisingu. Hlavní pracovní náplní je práce s dárcovskou databází (zpracování darů, aktualizace a čištění dat), správa dárcovského emailu a dárcovské linky. Pozice je vhodná také pro absolventy vysoké školy, kteří mají zájem o práci v neziskovém sektoru.
Tato pozice se hodí hlavně pro lidi, kteří rádi komunikují s lidmi, ale také jim není cizí manuální práce s daty. Pokud máte rádi menší pracovní kolektiv se zázemím profesionální mezinárodní humanitární organizace, kde se můžete hodně naučit, hledáme právě vás.

HLAVNÍ NÁPLŇ PRÁCE A ODPOVĚDNOSTI:

Hlavní zodpovědnost

 Komunikace s dárci – dárcovská telefonní linka, dárcovský email
 Správa dárcovské databáze – zadávání plateb (darů do databáze), aktualizace a čištění dat, koordinace stážistů pomáhajících se zadáváním dat do databáze
 Podpora dárcovských aktivit - pomoc při organizaci dárcovských výzev, informační podpora, zasílání propagačních materiálů
 Podpora při správě charitativního e-shopu
 Spolupráce s ostatními členy fundraisingového týmu i oddělením komunikací
 Podpora při zpracování statistik, analýz a reportingů fundraisingu

Rozvíjení vnitřních vztahů a znalostí v rámci Lékařů bez hranic

 Donor care and database administrator je plnohodnotným členem fundraisingového týmu, podle potřeb asistuje s přípravou a realizací ostatních aktivit oddělení fundraisingu
 Podporuje závazek vůči cílům a hodnotám Lékařů bez hranic prostřednictvím aktivního přístupu a účasti na aktivitách Lékařů bez hranic v České republice a také mezinárodní úrovni.

KVALIFIKAČNÍ POŽADAVKY

Vzdělání a praxe

 Min. SŠ vzdělání
 Alespoň 2 roky praxe (může být i formou brigády během studia)

Nutné zkušenosti a schopnosti

 Dobrá znalost českého jazyka, výborné písemné dovednosti
 Vynikající komunikační dovednosti
 Spolehlivost a pečlivost
 Zkušenosti s prací v CRM databázi vítány
 Iniciativní a kreativní přístup
 Vynikající schopnosti práce na počítači a dobrá znalost Microsoft Office
 Dobrá angličtina (slovem i písmem)
 Zkušenosti v neziskovém sektoru výhodou
 Motivace a zájem o práci v humanitární oblasti
 Srozumění s Chartou a principy Lékařů bez hranic

NABÍZÍME

 Příjemné a stabilní pracovní zázemí v menším mladém kolektivu
 Služební notebook
 Zaměstnanecké benefity v souladu s vnitřní politikou Lékařů bez hranic
 Časová pracovní flexibilita
 Zázemí kanceláře v centru Prahy s výbornou dopravní dostupností
 Práce pro významnou mezinárodní zdravotnickou humanitární organizaci

Úvazek: Hlavní pracovní poměr na dobu určitou s možností doby neurčité
Nástup: 1. 3. 2018 (nejpozději duben 2018)

Profesní životopis a motivační dopis (obojí v ČJ a AJ) zasílejte na e-mail katerina.smolkova@prague.msf.org

DŮLEŽITÉ! Do předmětu zprávy uveďte heslo „Konkurz DCDA“

Budeme kontaktovat pouze vybrané uchazeče, kteří dodají všechny požadované podklady. Děkujeme za pochopení.

Uzávěrka přihlášek: 28. února 2018
ID: 3306066   Datum zveřejnění: 8.2.2018