Programátor android

LEKSYS s.r.o. (MPSV)

Místo práce
Olomouc, Okres Olomouc
plný úvazek
Termín nástupu
2016-10-03
Mzdové podmínky (brutto)
20000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Programátoři počítačových aplikací specialisté (25140)

Pracoviště a kontakty

Firma:LEKSYS s.r.o., IČ 29366151
Pracoviště:LEKSYS s.r.o. - prac. Olomouc, Olomouc

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Základní + praktická škola
Pracovní poměr:od 2016-10-03
Mzdové rozpětí:od 20000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Místo výkonu práce: Olomouc. Nástup možný ihned.
Znalost Android API, Java, OOP. Výhodou znalosti HTML, Android Studio, Eclipse.
Práce na kreativních projektech. Moderní zázemí. Pravidelná školení.
Jednosměnný provoz, pružná pracovní doba. První kontakt POUZE mailem.

Poslední změna:2016-09-28, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Olomouc

číslo volného místa: 10646010737

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání