Obchodní konzultant

Lenka Chvátlinová

Místo práce
Středočeský kraj, Královéhradecký kraj, Pardubický kraj, Jihomoravský kraj, Brno - město, Zlín, Olomoucký kraj, Moravskoslezský kraj, Ostrava
Druh pracovního poměru
živnost
Termín nástupu
15.09.2017
Nabízený plat (hrubého)
20000-60000

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Žijete obchodem? Cítíte se být paní obchodnicí/panem obchodníkem (ve smyslu profesionality a postoje ke své profesi)?. Je Vašim pracovním cílem stát se obchodníkem MISTREM? Resp. berete obchod jako své životní poslání a to, co Vám chybí k úplnému naplnění je PRODUKT - SLUŽBA, za které se dokážete postavit svým srdcem bez váhání? Přejete si budovat svou kariéru obchodníka tak, aby byla stabilní a dlouhodobě udržitelná? Líbí se Vám, když to, s čím obchodujete, má vysokou přidanou hodnotu? Je pro Vás výzvou jednat s majiteli a řediteli firem a být "neodolatelnou vizitkou při svém obchodním jednání"?
Pokud Vaše odpovědi zní "ano", napište mi :)

Co bude Vaší náplní práce konkrétně:

1) Po důkladném zaškolení budete pečovat o stálé klienty: domlouvat si schůzku s majiteli či jednateli firem, jednat s nimi o další spolupráci, uzavírat smlouvy, pečovat o ně v rámci dodávané služby, k tomu řešit příslušnou administrativu v rámci firemního informačního systému. Zkušenosti, které načerpáte při péči o stálé klienty zúročíte při obchodování s novými zákazníky :)
2) Po vstupním zaškolení a tréninku budete oslovovat nové klienty ve svěřeném regionu. Nejprve si telefonicky domluvíte schůzku s majitelem - jednatelem firmy. Schůzku zrealizujete s cílem zjistit potřeby klienta a na jejich základě prezentovat vhodnou službu. V případě, že budete úspěšní, uzavřete s novým klientem přihlášku do vstupního majitelského programu. Tím si otevřete cestu pro dlouhodobou spolupráci.

S klienty buduji dlouholeté vztahy založené na důvěře a společném zájmu o úspěch a stabilitu.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Osobnostní růst, znalost unikátního know-how, možnost stát se jedním ze základních pilířů firmy. Dlouhodobou stabilní spolupráci, pokud hledáte místo pro seberealizaci a chcete být zároveň součástí malého profesionálního týmu postaveného na vzájemné důvěře. Hodnotný výsledek práce, který často mění životy klientů k lepšímu :).

Informace o náboru

Možnost nástupu dle dohody i dříve.

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Vzdělání v oboru

nehraje roli - zdravý selský rozum výhodou

Počítačové znalosti - uživatel

Microsoft Outlook - základy
Microsoft Word - základy
Microsoft Excel - základy

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

vášeň pro obchod
tah na bránu
láska k lidem
chuť pomáhat
sebejistota
pokora
zdravý selský rozum
schopnost dotahovat věci do konce
schopnost vnímat věci v souvislostech
schopnost uživit se jako obchodník profesionál

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsem průvodcem pro majitele malých a středních českých firem. Řešíme společně každodenní problémy, se kterými se potýkají. Ať už sami u sebe nebo ve svých týmech. Díky unikátnímu know-how mohu přinést zlepšení do jakékoliv oblasti v případě, že mým "parťákem" je člověk, který chce a má vědomosti ze svého oboru. Vzájemnou spoluprací násobíme naše vědomosti i dovednosti. Tak měníme věci k lepšímu, pokud je třeba změna. Často u mě majitelé také získávají inspiraci, nachází ztracený nadhled nebo se svěřují s věcmi, které nemají ve svém okolí s kým probrat. Více na www.alakai.cz

Adresa společnosti

Lenka Chvátlinová - Alakai
Pod Břízami 448
533 41 Lázně Bohdaneč
http://www.alakai.cz
ID: 3153902   Datum zveřejnění: 8.8.2017