Dělník ve výrobě, obsluha autokláv, až 26 000Kč/měs (Rokycany)

LEPŠÍ PRÁCE s.r.o.

Místo práce
Rokycany
Druh pracovního poměru
plný úvazek
Termín nástupu
ihned
Nabízený plat (hrubého)
26000

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Vaší prací bude formování a montáž gumových, plastových a silikonových hadic určených pro automobilový průmysl.

Zaměstnanecké výhody, benefity

- zaměstnání na HPP se smlouvou na 3 roky
- mzda až 26 000 Kč/měs
- nadstandardní příplatky (přesčas 30% - 60% z průměrné mzdy)
- docházkový bonus 2000 Kč/měs
- 4x ročně možnost navýšení mzdy o 10 Kč/hod
- týdenní zálohy na mzdu
- výplata v bance bez potřeby vlastnit účet
- 25 dní dovolené
- stravování na pracovišti (cena oběda 25,- Kč)
- v případě zájmu zajistíme ubytování zdarma

AKCE: přiveď kamaráda - odměna 3000 Kč

Informace o náboru

V případě zájmu či jakéhokoli dotazu volejte naší bezplatnou linku 800 197 197, kde jsme Vám k dispozici v pracovní dny od 8:00 do 17:00. Volat můžete také na tel. 602 423 026.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Společnost je již více než 20 let předním dodavatelem gumových dílů pro automobilový průmysl a to pro značky jako jsou BMW, Renault, Suzuki a mnoho dalších.

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně

Jazykové znalosti

Český jazyk - Středně pokročilý (B2)

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- praxe v oboru výhodou (není podmínkou, vše Vás rádi naučíme)
- manuální zručnost
- ochota pracovat v třísměnném režimu

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální společnost Lepší práce je jedním z největších poskytovatelů personálních služeb v České republice. Jsme aktivním členem asociace poskytovatelů personálních služeb APPS a uznávaným odborníkem v oblasti vyhledávání kandidátů do trvalého pracovního poměru a agenturního zaměstnávání.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců

Adresa společnosti

LEPSI PRACE s.r.o.
Štefánikova 18/25
15000 Praha 5
ID: 2438062   Datum zveřejnění: 11.10.2017