Pracovník/Pracovnice skladu

LEPŠÍ PRÁCE s.r.o.

Místo práce
Šlapanice, městská část Bedřichovice, Brno - venkov

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Vychystávání zboží podle objednávek ze skladových pozic (vesměs drobné zboží dárkového charakteru).
Kompletování zásilek (převažují balíkové zásilky).
Manipulace se zbožím v rámci skladu.
Spolupráce při údržbě skladových prostor

Zaměstnanecké výhody, benefity

Práci v perspektivní a prosperující společnosti.
Odpovídající platové ohodnocení
Příspěvek na stravování a jiné benefity

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Jiné neuvedené oblasti

Firma zabývající se výrobou a prodejem papírenského a dárkového zboží.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Manuální zručnost.
Zodpovědnost a schopnost týmové práce.
Zkušenosti s prací ve skladu výhodou.
Trestní bezúhonnost.
Nabízíme:

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální společnost LEPŠÍ PRÁCE s.r.o. je jedním z největších poskytovatelů personálních služeb v České republice. Jsme aktivním členem asociace poskytovatelů personálních služeb APPS a uznávaným odborníkem v oblasti vyhledávání kandidátů do trvalého pracovního poměru a agenturního zaměstnávání.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 2765161  Datum zveřejnění: 13.10.2016