Dáte si rádi po práci plzeň? Pojďte pracovat do Plzně! • výroba • 21 450 Kč/měs • ubytování

LEPŠÍ PRÁCE s.r.o.

Místo práce
Borská pole, Plzeň 3, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmínky (brutto)
21 400 Kč/měs

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Chceš být součástí něčeho velkého a moderního? Něčeho co má třeba i 77" a umí přehrávat blue-ray? Přidej se k nám!
Hledáme makáče na výrobu televizí a DVD přehrávačů v Plzni!

Co budeš dělat?
• Úplně na začátku tě naučíme pracovat s elektrickým šroubovákem, který ti usnadní práci.
• Jakmile se naučíš základy vypustíme tě do výroby, kde budeš kompletovat televize a DVD přehrávače.
• Pokud si s čímkoli nebudeš vědět rady, pomůžou ti zkušenější kolegové nebo naše skvělá koordinátorka Katka.

Zaměstnanecké výhody, benefity

• dlouhodobé zaměstnání na HPP
• mzdu 21 450,- Kč/měs
• pokud budeš řídit VZV dostaneš navíc bonus 1 500,- Kč/měs
• !!!čtvrtletní bonus 4 650,- Kč!!!
• týdenní zálohy na mzdu
• práci od pondělí do pátku (ranní/odpolední 8h)
• zvýhodněné obědy v kantýně (výběr ze 6 jídel včetně asijského a vegetariánského)
• v případě zájmu zajistíme ubytování v Plzni za krásných 1 500 Kč/měs

Informace o náboru

V případě zájmu či jakéhokoli dotazu volejte naší bezplatnou telefonní linku 800 197 197, kde jsme Vám k dispozici v pracovní dny od 8:00 do 17:00. Volat můžete také na tel. 731 130 026.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Ostatní průmyslová výroba

Společnost je jedním z předních světových výrobců televizí a blue-ray přehrávačů.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• manuální zručnost
• praxe v oboru výhodou, ale rozhodně ne podmínkou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální společnost LEPŠÍ PRÁCE s.r.o. je jedním z největších poskytovatelů personálních služeb v České republice. Jsme aktivním členem asociace poskytovatelů personálních služeb APPS a uznávaným odborníkem v oblasti vyhledávání kandidátů do trvalého pracovního poměru a agenturního zaměstnávání.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 3076199  Datum zveřejnění: 7.3.2019  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 21 400 Kč/měs