Řidič VZV ubytování zdarma (Mohelnice)

LEPŠÍ PRÁCE s.r.o.

Místo práce
Olomouc, Mohelnice, Olomoucký kraj, Okres Olomouc
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
110,- Kč/hod

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- práce se skladovým systémem
- vychystávání objednávek
- manipulace se zbožím
- řízení VZV

Zaměstnanecké výhody, benefity

- ubytování ZDARMA
- týdenní zálohy na mzdu
- možnost výplaty bez nutnosti vlastnit účet
- bonusový program (mobilní telefony, tablety a pod.)

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Doprava, logistika

Hledáme nové zaměstnance pro našeho významného klienta působícího v Olomouckém kraji.
Společnost se zabývá logistikou pro automobilový průmysl.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Ostatní znalosti

SAP - Základy

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- znalost práce v systému SAP (výhodou)
- průkaz na VZV výhodou (může být i propadlý)
- ochota pracovat na 12h směny (dlouhý/krátký týden)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální společnost LEPŠÍ PRÁCE s.r.o. je jedním z největších poskytovatelů personálních služeb v České republice. Jsme aktivním členem asociace poskytovatelů personálních služeb APPS a uznávaným odborníkem v oblasti vyhledávání kandidátů do trvalého pracovního poměru a agenturního zaměstnávání.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 3076434  Datum zveřejnění: 28.8.2017  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 110,- Kč/hod