Montážní dělník - letní brigáda v Bosch Diesel

LEPŠÍ PRÁCE s.r.o.

Místo práce
Jihlava, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
ihned

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- Obsluhu montážních stanic
- Odpovědnost za kvalitu prováděných operací v souladu s pracovními postupy
- Odpovědnost za správné označování dílců a správné a včasné vyplnění výrobních dokladů na pracovišti
- Odpovědnost za čistotu na pracovišti

Zaměstnanecké výhody, benefity

* Nástupní plat od 24.000 Kč
* Náborový bonus ve výši 6.000 Kč měsíčně pokud odpracujete celý měsíc
* Příplatky za noční, víkendové a přesčasové směny
* 3 směnný (rovnoměrně rozvržený nebo nepřetržitý) provoz
* Dotované stravování a noční jídlo zdarma!
* Poskytování záloh
* Férové jednání

Informace o náboru

Plnoletost

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Ostatní průmyslová výroba

Personální společnost Lepší práce je jedním z největších poskytovatelů personálních služeb v České republice. Jsme aktivním členem asociace poskytovatelů personálních služeb APPS a uznávaným odborníkem v oblasti vyhledávání kandidátů do trvalého pracovního poměru a agenturního zaměstnávání.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
student střední školy
středoškolské bez maturity

Vzdělání v oboru

Strojírenské ,elektrotechnické

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- Plnoletost
- Schopnost týmové práce
- Přesnost
- Spolehlivost
- Manuální zručnost
- Dobrý zdravotní stav

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální společnost LEPŠÍ PRÁCE s.r.o. je jedním z největších poskytovatelů personálních služeb v České republice. Jsme aktivním členem asociace poskytovatelů personálních služeb APPS a uznávaným odborníkem v oblasti vyhledávání kandidátů do trvalého pracovního poměru a agenturního zaměstnávání.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 3096433  Datum zveřejnění: 21.6.2021