Operátor/ka výroby – Přelouč, min. 17 000 Kč

LEPŠÍ PRÁCE s.r.o.

Místo práce
Pardubice, Česko
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
17 000-18 500 Kč

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- montáž a kompletace výrobků pro chemický a zdravotnický průmysl
- práce ve 2 směnném provozu (možnost práce i na jednu směnu)
- práce v provozu s chemickým zaměřením
- práce převážně vsedě, vhodné spíše pro ženy
- před nástupem je možnost vyzkoušet si montáž výrobků

Zaměstnanecké výhody, benefity

- průměrná hod. mzda 90 – 92 Kč/hod., příplatek za odpolední směnu
- docházkový bonus až 3 000 Kč/měsíc
- dotovaná strava
- možnost čerpání záloh
- bonusový program

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Chemický průmysl, výroba farmaceutických výrobků

Firma zabývající se montáží a kompletace výrobků pro chemický a zdravotnický průmysl

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- samostatnost, pečlivost, zodpovědnost
- dobrý zdravotní stav

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální společnost LEPŠÍ PRÁCE s.r.o. je jedním z největších poskytovatelů personálních služeb v České republice. Jsme aktivním členem asociace poskytovatelů personálních služeb APPS a uznávaným odborníkem v oblasti vyhledávání kandidátů do trvalého pracovního poměru a agenturního zaměstnávání.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 3104641  Datum zveřejnění: 17.5.2018  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 17 000-18 500 Kč