Vítej, budoucí hvězdo recruitmentu! Praha/Brno

LEPŠÍ PRÁCE s.r.o.

Místo práce
Štefánikova 18/25, Praha 5, Hlavní město Praha, Brno - město
Druh pracovního poměru
plný úvazek
Termín nástupu
dle dohody

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Už tě nebaví číst si dokola ty samý inzeráty, nuda, nuda, šeď, šeď…? Máme pro tebe dobrou zprávu, kliknul/a jsi konečně na správnou pozici!

V současné době prochází svět recruitmentu velkými změnami, které naše firma vnímá především jako skvělou šanci. Z toho důvodu rozšiřujeme náš tým. Ještě než se uvidíme osobně, potřebujeme, aby sis odpověděl/a na tyto otázky:

Víš, jak funguje Linkedin, Facebook, Twitter? Zajímáš se o další sociální sítě a moderní technologie? Baví tě povídat si s lidmi, ptát se jich, naslouchat? Would you like to use English on daily basis? Oder sprichst du Deutsch? Chceš pracovat v prostředí, kde ocení myšlení mimo zajeté koleje a tvé dobré nápady? Dokážeš prodat to, čemu věříš? Chceš dělat ve firmě, kde je home office samozřejmostí?

Pokud sis tyto otázky zodpověděl/a kladně, jsme už velmi blízko tomu se setkat. A co je naší rutinou? Společně snídáme, hodně se učíme, na sociálních sítích lovíme vhodné kandidáty, jsme furt na drátě, sledujeme trendy a hledáme nové způsoby, jak se odlišit od konkurence a stát se dobrým parťákem našim klientům a kandidátům. Prostě jde nám o to dosadit správného člověka na správné místo.

A co jsme zač… Jsme česká společnost, na trhu fungujeme přes 10let. Rozhodně u nás nečekej přílišnou formálnost, jsme mladý tým, který má chuť dávat starým věcem nový kabát a co si budem povídat – taky si slušně vydělat :) A co určitě můžeš čekat, je podpora a pomoc kolegů v krušných začátcích, a být u rozjezdu nové éry recruitmentu.

V Praze bydlíme na Andělu v malé teplé kanceláři, odkud na pivo není daleko J. V Brně nás můžeš najít poblíž Šelingráku.

Jestli si myslíš, že bychom si rozuměli, pošli nám svůj životopis v češtině a motivační dopis nebo třeba video, kde nám řekneš proč ty a proč my :)

Budeme se těšit!

Honza, Markéta a Bára – pražská pobočka

Klára, Katka, Lucka – brněnská pobočka

Zaměstnanecké výhody, benefity

Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Notebook, Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce, Rozjezd zcela nového projektu

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Zprostředkování práce a personální poradenství

Personální společnost Lepší práce je jedním z největších poskytovatelů personálních služeb v České republice. Jsme aktivním členem asociace poskytovatelů personálních služeb APPS a uznávaným odborníkem v oblasti vyhledávání kandidátů do trvalého pracovního poměru a agenturního zaměstnávání.

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Jazykové znalosti

Český jazyk - Expert (C2) a Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální společnost Lepší práce je jedním z největších poskytovatelů personálních služeb v České republice. Jsme aktivním členem asociace poskytovatelů personálních služeb APPS a uznávaným odborníkem v oblasti vyhledávání kandidátů do trvalého pracovního poměru a agenturního zaměstnávání.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců

Adresa společnosti

LEPŠÍ PRÁCE s.r.o.
Štefánikova 18/25
15000 Praha 5
http://lepsiprace.cz
ID: 3154568   Datum zveřejnění: 8.8.2017