Slyšte, slyšte! Tým účetních potřebuje šéfa/šéfovou!

LEPŠÍ PRÁCE s.r.o.

Místo práce
Okres Opava
Druh pracovního poměru
plný úvazek

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, mezinárodní výrobní firmu na Opavsku, hledáme šikovného člověka na pozici Hlavní účetní… No dobrý. A dál? Já jen, že kdyby se tu našel někdo, kdo si myslí, že by byl dobrým šéfem/šéfovou účetního týmu, ráda bych mu nastínila jeho (nejen) účetní výhledy… Co takhle vést menší tým, kde navážete osobnější vztahy s podřízenými? Zároveň ale budete moct zůstat v kontaktu s tím, co máte nejradši? (Myslím tím samozřejmě účetnictví, ne vanilkovou zmrzlinu…). A nemyslete si, že hledám hvězdu lokálního významu! Vaše působení totiž přesáhne hranice města, ba i kraje!
Nic moc zato ani nechci… Jen, abyste byli ve svém oboru jako ryba ve vodě, kde přidanou hodnotou je znalost daní. Taky abyste měli chuť vést lidi, uměli je motivovat a podržet, když mají práce nad hlavu. No a k vaší další výzbroji patří už jen Excel, SAP, trocha té angličtiny a řidičský průkaz pro vaše cesty za účetními kratochvílemi.
Takže?! Zúčtujeme spolu? :-)
Markéta Tošerová

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Ostatní průmyslová výroba

mezinárodní výrobní společnost s dlouholetou tradicí

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské s maturitou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální společnost LEPŠÍ PRÁCE s.r.o. je jedním z největších poskytovatelů personálních služeb v České republice. Jsme aktivním členem asociace poskytovatelů personálních služeb APPS a uznávaným odborníkem v oblasti vyhledávání kandidátů do trvalého pracovního poměru a agenturního zaměstnávání.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců

Adresa společnosti

LEPŠÍ PRÁCE s.r.o.
Štefánikova 18/25
15000 Praha 5
http://lepsiprace.cz
ID: 3207113   Datum zveřejnění: 15.1.2018