Kvalitní inženýr kvality / Rokycany

LEPŠÍ PRÁCE s.r.o.

Místo práce
Okres Rokycany
Druh pracovního poměru
plný úvazek

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Milí kandidáti,
zajímá vás spojení kvality a automotive? Pokud ano, čtěte dál. Hledám teď totiž pro svého klienta v Rokycanech člověka na pozici Procesní inženýr kvality.
Uplatnění zde najde jak ostřílený bard, tak i nováček či absolvent, který by studium kvality rád zúročil v praxi.
Co vás čeká? Především kvalita. Kvalita ve výrobním procesu. Na začátku se seznámíte s původní výrobou a po zapracování budete mít možnost pracovat v nové části výroby s novými technologiemi. Budete pracovat v prostředí mezinárodní společnosti v menším týmu, který se nyní rozšiřuje, a proto vás jako nového parťáka přivítá s nadšením. Kafe si s nimi dáte ve společné kanceláři, ale jinak budete hodně v terénu, jak se na správného inženýra kvality sluší a patří  Co se týká vašich úkolů, ty budou různorodé. Ať už půjde o kontrolu a uvolňování vzorků pro výrobu, optimalizaci procesů, zavádění metod kvality do výroby či řízení směnový kontrolorů.
Co je potřeba umět a znát? Všechny vaše znalosti z oblasti kvality a nástrojů s tím souvisejících se počítají (u absolventů stačí teoretická znalost). Praxe v prostředí výrobní společnosti je značka ideál. Taky je potřeba být vyzbrojen angličtinou a nebát se ji použít, protože budete jednat se zahraničními zákazníky.
Co vám firma nabízí? Finanční ohodnocení dle vašich zkušeností, benefity v podobě týdne dovolené navíc, dotovaného stravování či systému cafeterie. Dále také možnost přicházet s vlastními nápady a „zlepšováky“, stabilní zázemí a funkční procesy.
Pokud máte pocit, že by vás taková práce mohla bavit a zároveň můžete nabídnout adekvátní znalosti či praxi, budu ráda, když si o tom blíže popovídáme :-)
Tak neváhejte a pište či volejte!
Markéta Tošerová

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

mezinárodní výrobní společnost

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální společnost LEPŠÍ PRÁCE s.r.o. je jedním z největších poskytovatelů personálních služeb v České republice. Jsme aktivním členem asociace poskytovatelů personálních služeb APPS a uznávaným odborníkem v oblasti vyhledávání kandidátů do trvalého pracovního poměru a agenturního zaměstnávání.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců

Adresa společnosti

LEPŠÍ PRÁCE s.r.o.
Štefánikova 18/25
15000 Praha 5
http://lepsiprace.cz
ID: 3255196   Datum zveřejnění: 6.3.2018