Procesní technik/Procesní vývojář - Bor u Tachova

LEPŠÍ PRÁCE s.r.o.

Místo práce
Okres Tachov
Druh pracovního poměru
plný úvazek

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Procesní inženýr/Procesní vývojář – Bor u Tachova

Láká vás pracovat ve společnosti, kde se vývoj snoubí s výrobou, a vy tak máte příležitost být u toho, když prostřednictvím nejmodernějších technologií vznikají strojírenské výrobky špičkové kvality? Pro předního světového výrobce interiérů do aut se sídlem v Boru u Tachova hledáme kandidáta na nově vzniklou pozici Procesní inženýr/Procesní vývojář!

Co to obnáší:

V úzké spolupráci s vývojovým týmem budete zajišťovat procesní přípravky a zařízení – od jejich prvotního návrhu až po uvedení do provozu. Budete se na projektech podílet jak konstrukčně, tak při jejich uvádění do provozu. Budete sledovat efektivitu těchto zařízení s důrazem na správnou optimalizaci jejich výkonu. Zároveň budete participovat na plánování nových výrobních linek, tvořit layouty a také výpočty kapacity montážních zařízení. Budou vás zde také čekat občasné služební cesty za zákazníky a vedením společnosti do zahraničí.


Pokud vás tato nabídka zaujala, neváhejte a kontaktujte mě.

Budu se těšit na spolupráci!

Markéta Tošerová

Zaměstnanecké výhody, benefity

Vaše příležitost:

Získat práci v prestižní společnosti, která je leaderem v oblasti automobilových interiérů. Realizovat projekty od A do Z a vidět tak, jak vám rostou pod rukama. Dostat se do fascinujícího prostředí výroby u zákazníků zvučných jmen. Uplatnit nejen své odborné znalosti, ale také možnost využít cizí jazyk/y. Firma se o své zaměstnance stará nejen po stránce jejich profesního růstu, ale myslí také na jejich odpočinek a regeneraci. Proto v rámci benefitů nabízí mnoho příležitostí k volnočasovým aktivitám. Přispívá na stravování i dopravu a nabízí i týden dovolené navíc.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

mezinárodní výrobní společnost

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Jaký kandidát zaujme:

Člověk s technickým vzděláním (strojírenství či elektrotechnika), který získal praxi s konstruováním ideálně v prostředí automotive. Výhodou zde bude znalost CATIA V5. Zároveň je potřeba domluvit se anglicky, protože budete jednat se zahraničními zákazníky. Ovládáte-li zároveň i němčinu, bude to vaší nespornou výhodou. Jelikož se jedná o pozici samostatnou, ale zároveň úzce spolupracující s dalšími členy týmu, bude nutné projevit v tomto směru flexibilitu a vysokou míru organizovanosti.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální společnost LEPŠÍ PRÁCE s.r.o. je jedním z největších poskytovatelů personálních služeb v České republice. Jsme aktivním členem asociace poskytovatelů personálních služeb APPS a uznávaným odborníkem v oblasti vyhledávání kandidátů do trvalého pracovního poměru a agenturního zaměstnávání.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců

Adresa společnosti

LEPŠÍ PRÁCE s.r.o.
Štefánikova 18/25
15000 Praha 5
http://lepsiprace.cz
ID: 3257480   Datum zveřejnění: 5.2.2018