Konstruktér v automotive / Rokycany

LEPŠÍ PRÁCE s.r.o.

Místo práce
Okres Rokycany

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Konstruktér v automotive/Rokycany
Milí uchazeči o zaměstnání,
hledám pro svého klienta v Rokycanech šikovného konstruktéra. Jedná se o mezinárodní společnost působící v oblasti automotive, která se stále rozrůstá a rozvíjí. Je stabilním zaměstnavatelem, který se již po desetiletí těší úspěchu u širokého portfolia svých zákazníků.
V současné době mají v plánu posílit tým konstruktérů, který je mladý a přátelsky naladěný. Jejich vedoucí je ryzím odborníkem na svém místě, který má velký zájem na tom, aby jeho tým dobře fungoval, a proto je jim nápomocen radou a svými zkušenostmi.
V současné době je situace nakloněna i juniorním kandidátům či čerstvým absolventům strojní fakulty, kteří prokážou znalost CAD (Creo, NX či CATIA). Toto je základ, na kterém se dá dále stavět, i když zatím nenabízíte předchozí praxi na podobné pozici. Vaší výhodou bude znalost angličtiny, která je zde uplatnitelná v budoucnu při kontaktu se zákazníky. Výhledově by vás zde mohlo čekat i občasné cestování za klienty do zahraničí.
Náplní vaší práce zde bude jak konstrukce nových, tak i případné přepracování stávajících výrobků a nástrojů/nářadí. Součástí je samozřejmě i tvorba výkresové dokumentace a modifikace té již existující. Také budete pracovat s 3D tiskárnou. Zároveň se od vás očekává poskytování technické podpory ostatním oddělením (konzultace ohledně projektové dokumentace, vyrobitelnosti produktu apod.). Vašim častým komunikačním partnerem bude tým industrializace.
Společnost nabízí stabilní zázemí a dobrou perspektivu do budoucna. Umožňuje svým zaměstnancům kariérní rozvoj i a vítá zaměstnance s určitým profesním přesahem, oceňuje všestrannost. Platové ohodnocení se bude odvíjet od konkrétních znalostí a zkušeností kandidáta a obecně platí, že k základnímu platu je poskytováno osobní ohodnocení vč. dalšího bonusu. Také je zde standardem zvýšení platu po zapracování. Firma zaměstnancům přispívá na stravování, poskytuje týden dovolené navíc a další výhody v rámci cafeterie.

Pokud vás tato nabídka zaujala, budu ráda, když o sobě dáte zprávu, abychom mohli probrat další aspekty této pracovní příležitosti.
Budu se těšit na spolupráci!
Markéta Tošerová

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

mezinárodní výrobní společnost

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální společnost LEPŠÍ PRÁCE s.r.o. je jedním z největších poskytovatelů personálních služeb v České republice. Jsme aktivním členem asociace poskytovatelů personálních služeb APPS a uznávaným odborníkem v oblasti vyhledávání kandidátů do trvalého pracovního poměru a agenturního zaměstnávání.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 3257499  Datum zveřejnění: 6.3.2018