Plánovač údržby/Rokycany

LEPŠÍ PRÁCE s.r.o.

Místo práce
Okres Rokycany

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Milí uchazeči o zaměstnání,
hledám pro svého klienta v Rokycanech člověka, který se zajímá o oblast údržby výrobních strojů a zařízení. Jedná se o mezinárodní společnost působící v oblasti automotive, která se stále rozrůstá a rozvíjí, a která se již po desetiletí těší úspěchu u širokého portfolia svých zákazníků. Vás jako technicky orientovaného člověka budou jistě zajímat nové prostory výroby spolu s novou výrobní technologií, kterou se společnost aktuálně pyšní.
Vaše hlavní úkoly budou vyplývat ze spolupráce s mistrem údržby, ale externí projekty budete řídit samostatně. Vaší doménou bude oblast údržby jako taková, budete implementovat a školit systém řízení údržby, vytvářet a spravovat plány pro údržbu závodu, provádět analýzy poruchovosti strojů, chystat plány prevencí, řešit zlepšovací návrhy, specifikovat požadavky na nákup náhradních dílů. Vaše agenda bude obsáhlá, a je proto zapotřebí systematického a organizovaného člověka, který se svěřenými úkoly nenechá zahltit a vytvoří si v práci určitý řád a systém.
Tato pozice bude vyhovovat člověku, který má zájem o stálou ranní směnu od pondělí do pátku, který je ale zároveň flexibilní o ochotný být k dispozici při náhle vzniklém problému, který nesnese odkladu.

Pokud vás tato nabídka zaujala, budu ráda, když o sobě dáte zprávu, abychom mohli probrat další aspekty této pracovní příležitosti.
Budu se těšit na spolupráci!
Markéta Tošerová

Zaměstnanecké výhody, benefity

Společnost nabízí stabilní zázemí a dobrou perspektivu do budoucna. Umožňuje svým zaměstnancům kariérní rozvoj i a vítá zaměstnance s určitým profesním přesahem, oceňuje všestrannost. Platové ohodnocení se bude odvíjet od konkrétních znalostí a zkušeností kandidáta a obecně platí, že k základnímu platu je poskytováno osobní ohodnocení vč. dalšího bonusu. Také je zde standardem zvýšení platu po zapracování. Firma zaměstnancům přispívá na stravování, poskytuje týden dovolené navíc a další výhody v rámci cafeterie.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

mezinárodní výrobní společnost

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Pozice plánovače údržby je vhodná pro člověka technicky zdatného, který se rád pohybuje v prostředí výroby, ale zároveň nevnímá práci s PC jako potíž. Z většinové části se sice budete pohybovat „v terénu“, ale stejně tak je důležité obsáhnout i administrativní část práce (běžně budete pracovat s MS Excel při tvorbě tabulek, přehledů, statistik apod.). Vaší přidanou hodnotou je vzdělání v oblasti elektro (ale není podmínkou, vyhovuje jakýkoli technický obor). A pomyslnou třešinkou na dortu je schopnost domluvit se anglicky – pro usnadnění komunikace se zahraničními dodavatelskými firmami. Pokud angličtinu neovládáte, ale máte zájem se v této oblasti zdokonalit, společnost vám nabízí jazykový kurz.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální společnost LEPŠÍ PRÁCE s.r.o. je jedním z největších poskytovatelů personálních služeb v České republice. Jsme aktivním členem asociace poskytovatelů personálních služeb APPS a uznávaným odborníkem v oblasti vyhledávání kandidátů do trvalého pracovního poměru a agenturního zaměstnávání.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 3266947  Datum zveřejnění: 16.2.2018