Staň se Inženýrem kvality!

LEPŠÍ PRÁCE s.r.o.

Místo práce
Brno - město

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro svého významného klienta v Brně, slévárenskou společnost, která se zabývá výrobou kvalitních odlitků z tvárné litiny pro brzdové systémy automobilů, hledám aktuálně šikovného člověka na pozici Inženýr kvality.
Hledám ideálně někoho se znalostí nástrojů kvality a znalostí standardů z oblasti automotive, kdo se velmi dobře domluví anglicky. Jazyk budete používat opravdu hodně, čeká na Vás totiž nový kolega z Mexika!
Jako Inženýr kvality budete zodpovídat za kvalitu výrobku – konkrétně se jedná o třmeny a držáky pro brzdové systémy. V kontaktu budete se zákazníky, jejichž požadavky budete zavádět do výroby. Nevyhnete se řešení reklamací, pracovat budete na aktualizaci APQP dokumentace, budete provádět interní audity, připravovat podklady pro nápravná opatření a vyhodnocovat jejich účinnost.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Těšit se můžete i na cestování, zhruba 6x za rok budete navštěvovat zákazníky v rámci Evropy a utužovat vztahy. Pracovní doba je flexibilní, čeká vás 5 týdnů dovolené pro Váš odpočinek, dotované obědy v závodní jídelně a spousta zajímavých zkušeností.
Hledám ideálně někoho, kdo alespoň rok pracoval na obdobné pozici, zná nástroje kvality, ideálně je držitelem certifikace VDA 6.3. Pokud máte zkušenost s prováděním auditů, určitě zde tyto znalosti plně uplatníte. Vystačíte si se středoškolským vzděláním, které je zaměřeno na technický obor. Jak bylo zmíněno – nadřízený bude cizinec – bez angličtiny se zde neobejdete. Hledám komunikativní uchazeče, kteří si svou práci umí dobře uspořádat a mají chuť rozvíjet své schopnosti.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

strojírenský průmysl

Slévárenská firma zabývající se výrobou komponentů pro automobilový průmysl.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Vzdělání v oboru

strojírenství

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální společnost LEPŠÍ PRÁCE s.r.o. je jedním z největších poskytovatelů personálních služeb v České republice. Jsme aktivním členem asociace poskytovatelů personálních služeb APPS a uznávaným odborníkem v oblasti vyhledávání kandidátů do trvalého pracovního poměru a agenturního zaměstnávání.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 3269346  Datum zveřejnění: 18.12.2017