24 000 - 30 000 CZK

Montážní dělník/ce • 24 100 Kč/měs • v Tachově, bez dojíždění • ubytování zajištěno • DVOJNÁSOBNÁ ODMĚNA 6 000 Kč ZA DOPORUČENÍ ZAMĚSTNANCE!

LEPŠÍ PRÁCE s.r.o.

Místo práce
Tachov, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek
Celková mzda (bruto)

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• montáž různých typů plynových ventilů, kompletace, balení
• práce v čistém prostředí vhodná pro muže, ženy, páry
• třísměnný provoz

Informace o mzde

24 100 KČ/MĚS. + PŘÍPLATKY + STRAVENKY 100 KČ/SMĚNA

Zaměstnanecké výhody, benefity

• MZDU 24 100 KČ/MĚS. + STRAVENKY 100 KČ/SMĚNA
• DVOJNÁSOBNÁ ODMĚNA 6 000 Kč ZA DOPORUČENÍ ZAMĚSTNANCE!
• pracovní smlouvu na HPP
• 5 týdnů placené dovolené
• placené přesčasy, víkendy, svátky
• možnost výplaty záloh na mzdu
• práce i ubytování přímo v Tachově (bez nutnosti dojíždění)
• odměnu 3 000 Kč za každého nového doporučeného kolegu

Informace o náboru

VOLEJTE ZDARMA
+420 800 197 197

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Ostatní průmyslová výroba

Montáž různých typů plynových ventilů

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

základní vzdělání

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• manuální zručnost
• preciznost, zodpovědnost
• komunikativní znalost českého jazyka

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální společnost LEPŠÍ PRÁCE s.r.o. je jedním z největších poskytovatelů personálních služeb v České republice. Jsme aktivním členem asociace poskytovatelů personálních služeb APPS a uznávaným odborníkem v oblasti vyhledávání kandidátů do trvalého pracovního poměru a agenturního zaměstnávání.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců

Štefánikova 18/25
150 00 Praha 5 - Smíchov
ID: 3275965   Datum zveřejnění: 22.7.2019   Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   24 100 KČ/MĚS. + PŘÍPLATKY + STRAVENKY 100 KČ/SMĚNA