Procesní inženýr/Rokycany

LEPŠÍ PRÁCE s.r.o.

Místo práce
Okres Rokycany

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Milí uchazeči o zaměstnání,
hledám pro svého klienta v Rokycanech člověka s duší technika, kterého láká práce v oblasti automotive.
Jedná se o mezinárodní společnost, která se stále rozrůstá a rozvíjí. Je stabilním zaměstnavatelem, který se již po desetiletí těší úspěchu u širokého portfolia svých zákazníků. Vás jako technicky orientovaného člověka budou jistě zajímat nové prostory výroby spolu s novou výrobní technologií, kterou se společnost aktuálně pyšní.
A právě ona nová výrobní technologie je důvodem, proč je potřeba přijmout člověka, který se bude podílet na jejím rozjezdu. Vašim úkolem bude nadefinovat proces nové výroby, včetně personálního obsazení. Budete pracovat nejen na zavádění nové technologie, ale také dohlížet na tu stávající. Budete analyzovat pracovní cykly, optimalizovat výrobu a materiálové toky. Vašim cílem bude zvýšení efektivity pracovního procesu na výrobních zařízeních a linkách. Budete velmi úzce spolupracovat s kolegou ze zahraničí, a tak je zapotřebí ovládat angličtinu na komunikativní úrovni. Vaše úkoly budou rozmanité a je potřeba připravit se na to, že se občas i ušpiníte, když budete spolu s techniky pracovat na sestavení nového stroje. Zároveň budete potřebovat dobré vyjednávací schopnosti pro komunikaci s dodavateli strojů.
Firma vám nabízí možnost získat komplexní pracovní pozici, s velmi dobrou perspektivou růstu na manažerskou pozici (v průběhu 2-3 let). Získáte příležitost podílet se na transferu nové výrobní technologie a denně využívat angličtinu. Společnost umožňuje svým zaměstnancům kariérní rozvoj a vítá zaměstnance s určitým profesním přesahem, oceňuje všestrannost. Platové ohodnocení se bude odvíjet od konkrétních znalostí a zkušeností kandidáta a obecně platí, že k základnímu platu je poskytováno osobní ohodnocení vč. dalšího bonusu. Také je zde standardem zvýšení platu po zapracování. Firma zaměstnancům přispívá na stravování, poskytuje týden dovolené navíc a další výhody v rámci cafeterie.
Pokud vás tato nabídka zaujala, budu ráda, když o sobě dáte zprávu, abychom mohli probrat další aspekty této pracovní příležitosti.
Budu se těšit na spolupráci!
Markéta Tošerová

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

mezinárodní výrobní společnost

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální společnost LEPŠÍ PRÁCE s.r.o. je jedním z největších poskytovatelů personálních služeb v České republice. Jsme aktivním členem asociace poskytovatelů personálních služeb APPS a uznávaným odborníkem v oblasti vyhledávání kandidátů do trvalého pracovního poměru a agenturního zaměstnávání.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 3279259  Datum zveřejnění: 5.1.2018