Senior Financial Controller/Rokycany

LEPŠÍ PRÁCE s.r.o.

Místo práce
Okres Rokycany
Druh pracovního poměru
plný úvazek

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Senior Financial Controller/Rokycany
Milí uchazeči o zaměstnání,
hledám pro svého klienta v Rokycanech člověka s praxí v oblasti finančního controllingu, který má ambice podílet se na rozhodování na úrovni nejvyššího vedení společnosti.
Jedná se o mezinárodní automotive společnost, která se stále rozrůstá a rozvíjí. Je stabilním zaměstnavatelem, který se již po desetiletí těší úspěchu u širokého portfolia svých zákazníků.
V současné době hledá seniorního kandidáta s VŠ vzděláním ekonomického směru, který nabízí praxi v oblasti finančního controllingu, znalost tvorby finančních analýz a finančních auditů v prostředí výrobní společnosti. Vzhledem k účasti na mezinárodních poradách je také zapotřebí ovládat angličtinu (reporting, ústní jednání). Nutným předpokladem je také pokročilá znalost práce s MS Excel a nespornou výhodou pak i zkušenost s prací se SAP.
Ve spolupráci s finančním analytikem (váš přímý podřízený) pak budete vyhledávat příležitosti k úsporám, sledovat efektivitu nákladů, tvořit finanční plány a měsíční závěrky. Vzhledem k dalšímu růstu společnosti vás budou čekat také jednání s lokálním a mateřským vedením společnosti o jejím dalším rozvoji.

Pokud vás tato nabídka zaujala, budu ráda, když o sobě dáte zprávu, abychom mohli probrat další aspekty této pracovní příležitosti.
Budu se těšit na spolupráci!
Markéta Tošerová

Zaměstnanecké výhody, benefity

Firma vám nabízí možnost získat vedoucí pracovní pozici s možností jednat na úrovni nejvyššího vedení. Společnost umožňuje svým zaměstnancům kariérní rozvoj a vítá zaměstnance s určitým profesním přesahem, oceňuje všestrannost. Platové ohodnocení se bude odvíjet od konkrétních znalostí a zkušeností kandidáta a obecně platí, že k základnímu platu je poskytováno osobní ohodnocení vč. dalšího bonusu. Také je zde standardem zvýšení platu po zapracování. Firma zaměstnancům přispívá na stravování, poskytuje týden dovolené navíc a další výhody v rámci cafeterie.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

mezinárodní výrobní společnost

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální společnost LEPŠÍ PRÁCE s.r.o. je jedním z největších poskytovatelů personálních služeb v České republice. Jsme aktivním členem asociace poskytovatelů personálních služeb APPS a uznávaným odborníkem v oblasti vyhledávání kandidátů do trvalého pracovního poměru a agenturního zaměstnávání.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců

Adresa společnosti

LEPŠÍ PRÁCE s.r.o.
Štefánikova 18/25
15000 Praha 5
http://lepsiprace.cz
ID: 3281773   Datum zveřejnění: 16.4.2018