Vedoucí technologie pro sériovou výrobu/Pohořelice

LEPŠÍ PRÁCE s.r.o.

Místo práce
Brno-venkov, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro klienta v Pohořelicích - mezinárodní automotive společnost - hledám odborníka na robotické svařování, případně tváření kovů, který zároveň dovede vést a motivovat tým!

Společnost se rychle rozrůstá a stále více vnitřně diferencuje, a proto vytvořila tuto novou pozici, jejímž hlavním úkolem bude zajišťovat zkoušky výrobního procesu, schvalovat zavádění výrobních prostředků do provozu (zejména robotické svářečky), zajišťovat provoz všech zařízení z pohledu celkové technologie. Člověk na této pozici bude řídicím orgánem pro celý výrobní proces a bude mít tedy i dostatek prostoru pro navrhování inovací výrobních prostředků. Kromě vlastního týmu bude úzce spolupracovat také s údržbou a dalšími úseky. Na jedné straně bude intenzivně komunikovat se zákazníky, za jejichž požadavky bude zodpovídat, na straně druhé bude mít na starosti výběr dodavatelů výrobních prostředků. V souvislosti s metodikou neustálého zlepšování se bude účastnit také zavádění opatření ke zlepšování kvality a bezpečnosti práce.

Pokud Vás tato pozice oslovila a myslíte si, že splňujete uvedené předpoklady pro výkon této funkce, budu ráda, když se ozvete a probreme podrobnosti.

Budu se těšit na reakce!

Markéta Tošerová

Zaměstnanecké výhody, benefity

Společnost nabízí vedoucí pracovní pozici se smlouvou na dobu neurčitou. Získat příležitost pracovat ve stabilní a velmi dynamické nadnárodní společnosti, která investuje ohromné částky jak do nákupu nejmodernějších strojů a technologií, tak i do vzdělávání zaměstnanců. Mimo základní mzdy společnost poskytuje 13.plat a několik druhů prémií, dále pak navýšení základní mzdy po zapracování. V neposlední řadě je to několik typů příspěvků (na stravování, penzijní a životní při/pojištění, příspěvky na rekreaci sportovní a kulturní aktivity) a týden dovolené navíc.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

dynamická mezinárodní společnost

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2) nebo Německý jazyk - Středně pokročilý (B2) nebo Francouzský jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Vhodný kandidát na tuto pozici je člověk, který rozumí problematice svařování a ideálně se pohyboval v prostředí automotive (ale není to nutné). Pokud má zároveň znalosti v oblasti tváření kovů, budou pro klienta také zajímavé. Člověk na této pozici by měl zároveň přemýšlet v kontextu jakosti a ekologie. Potřebná je zde i jazyková výbava (AJ, NJ či FJ) na úrovni běžné komunikace, stejně jako schopnost velmi dobře zorganizovat práci, být aktivní v komunikaci s kolegy, samostatný a rozhodný. Výhodou je pak zkušenost s prací se SAP, který je zde implementován.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální společnost LEPŠÍ PRÁCE s.r.o. je jedním z největších poskytovatelů personálních služeb v České republice. Jsme aktivním členem asociace poskytovatelů personálních služeb APPS a uznávaným odborníkem v oblasti vyhledávání kandidátů do trvalého pracovního poměru a agenturního zaměstnávání.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců

Adresa společnosti

LEPŠÍ PRÁCE s.r.o.
Štefánikova 18/25
15000 Praha 5
http://lepsiprace.cz
ID: 3303635   Datum zveřejnění: 18.6.2018