Daňová specialistka, daňový specialista/Opava

LEPŠÍ PRÁCE s.r.o.

Místo práce
Opava, Česko

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Milí uchazeči o zaměstnání,
hledám mezi vámi člověka, který je odborníkem v oblasti daní, a který má přímou zkušenost s problematikou transfer pricingu. Můj klient (mezinárodní výrobní společnost) rozšiřuje tým účetních a hledá dalšího člena, který by tuto agendu kompletně převzal na svá bedra.
Jedná se o samostatnou pozici, kdy budete fungovat zároveň jako mentor pro ostatní kolegy nejen v opavském závodě, ale i pro další závody v ČR. Mimo oblast transferových cen, bude do vaší agendy spadat tvorba přiznání k DPH, příprava podkladů pro souhrnné hlášení a kontrolní hlášení. Dále také daň z příjmu právnických osob, silniční daň a daň z nemovitostí. Budete se podílet na tvorbě metodiky daňově uznatelných nákladů pro účetní a komunikovat s daňovými poradci.
Vhodným kandidátem na tuto pozici je člověk s praxí v oblasti daní a především transfer pricingu, ať už ve výrobní či např. auditorské společnosti. Ideální je také zkušenost s prací se SAP, se kterým zde budete pracovat dnes a denně. Pokud k výše uvedenému přidáte ještě alespoň částečnou znalost angličtiny, přinese vám to další příležitost k uplatnění v rámci této mezinárodní společnosti.
Zaměstnavatel vám nabízí získat samostatnou pracovní pozici v mezinárodním prostředí v týmu fajn lidí. Kromě základního platu vám poskytne také měsíční prémie a další benefity (příspěvek na stravování, týden dovolené navíc, motivační bankovní program, zvýhodněné volání i pro členy rodiny ad.)

Pokud se o daňovou problematiku zajímáte a máte dostatek zkušeností na výkon samostatné funkce, ráda s vámi proberu další podrobnosti.

Budu se těšit na vaše reakce!
Markéta Tošerová

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Ostatní průmyslová výroba

mezinárodní výrobní společnost

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální společnost LEPŠÍ PRÁCE s.r.o. je jedním z největších poskytovatelů personálních služeb v České republice. Jsme aktivním členem asociace poskytovatelů personálních služeb APPS a uznávaným odborníkem v oblasti vyhledávání kandidátů do trvalého pracovního poměru a agenturního zaměstnávání.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 3303988  Datum zveřejnění: 10.5.2018