Technik kvality-Tachovsko-flexibilní prac.doba!

LEPŠÍ PRÁCE s.r.o.

Místo práce
Okres Tachov
plný úvazek
Termín nástupu
dle dohody
Mzdové podmínky (brutto)
dohodou

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Zajímá vás spojení kvality a automotive? Pro našeho klienta, mezinárodní společnost se sídlem v Boru u Tachova, hledáme člověka na pozici Technik kvality.
Tato společnost je leaderem ve výrobě automobilových interiérů a oblast kvality je pro ni na prvním místě! Hledají proto člověka, který jim pomůže udržet laťku posazenou opravdu vysoko…

CO VÁS ZDE ČEKÁ:
Na začátku stanovit požadavky na výrobek, což obnáší i řešení vychytávek ve výrobě, spolupráci s auditory atd. Dalším úkolem je vypracovat systém kontroly výrobků a kontrolních plánů, zaškolit obsluhu na lince. Je potřeba postarat se také o zákazníky a řešit jejich případné reklamace. Po provedení analýzy vad bude potřeba následně navrhnout nápravná opatření. Čekat vás zde bude i občasné cestování k zákazníkům po ČR či do zahraničí.
Z uvedeného plyne, že zaujme kandidát, který nabízí praxi v oblasti kvality získanou ideálně v prostředí automotive.Člověk, který v minulosti již prakticky poznal a aplikoval některé z nástrojů kvality. Člověk, který se domluví anglicky, jelikož bude jednat se zahraničními zákazníky. Ovládá-li navíc i němčinu, získá zde možnost využít oba jazyky. Další výhodou (nikoli nutností) je znalost SAP.
VAŠE PŘÍLEŽITOST:
Pracovat ve stabilní mezinárodní firmě, která je leaderem ve svém oboru. Působit v prostředí, kde kvalita je na prvním místě. Spolupracovat se světovými top automobilkami. Uplatnit jazyk/y (AJ, NJ). Firma se o své zaměstnance stará nejen po stránce jejich profesního růstu, ale myslí také na jejich odpočinek a regeneraci. Proto v rámci benefitů nabízí mnoho příležitostí k volnočasovým aktivitám. Přispívá na stravování i dopravu a nabízí i týden dovolené navíc.
Pokud vás tato nabídka zaujala, neváhejte a kontaktujte mě.
Budu se těšit na spolupráci!
Jan Cina

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Mezinárodní společnost působící v oblasti automotive

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Jazykové znalosti

Český jazyk - Expert (C2) a Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální společnost LEPŠÍ PRÁCE s.r.o. je jedním z největších poskytovatelů personálních služeb v České republice. Jsme aktivním členem asociace poskytovatelů personálních služeb APPS a uznávaným odborníkem v oblasti vyhledávání kandidátů do trvalého pracovního poměru a agenturního zaměstnávání.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 3314950  Datum zveřejnění: 20.2.2018  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: dohodou