Servisní mechanik – junior & senior - od 26.500 Kč, Praha 10

LEPŠÍ PRÁCE s.r.o.

Místo práce
Praha 10, Česko
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
26.500 - 50.000 Kč

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, patřícího mezi přední světové výrobce stavební mechanizace, hledáme kandidáty na pozici servisního mechanika.

Pracovní náplň:
- servisní opravy stavební techniky a stavebních strojů

Místo výkonu práce: Praha 10

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme:
• motivující platové ohodnocení dle zkušeností
- junior 26.500 – 32.000 Kč
- senior od 35.000 Kč (dle kvalifikace a zkušeností)
• stravenky v hodnotě 60 Kč
• jednosměnný provoz PO – PÁ (8h)
• 20 dní dovolené + 5 sick days
• příspěvek na dopravu
• pro mimopražské příspěvek na ubytování (možno zajistit)
• možnost kariérního růstu
• zázemí stabilní společnosti s dlouholetou tradicí na českém trhu
• zaučení na pozici a další školení na zvyšování kvalifikace (v ČR i zahraničí)

Informace o náboru

Pokud vás nabídka zaujala, zašlete nám strukturovaný životopis na e-mail [email protected].
Vybraní uchazeči budou pozváni do výběrového řízení.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Přední světový výrobce stavební mechanizace.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadujeme:
• vyučení ve strojírenském oboru (automechanik apod.)
• znalost mechanických oprav (zkušenosti se servisem stavební nebo zemědělské mechanizace výhodou)
• spolehlivost a zodpovědnost

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální společnost LEPŠÍ PRÁCE s.r.o. je jedním z největších poskytovatelů personálních služeb v České republice. Jsme aktivním členem asociace poskytovatelů personálních služeb APPS a uznávaným odborníkem v oblasti vyhledávání kandidátů do trvalého pracovního poměru a agenturního zaměstnávání.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 3318421  Datum zveřejnění: 15.8.2018  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 26.500 - 50.000 Kč