Stabilní a dlouhodobá práce ve výrobě • 110 Kč/hod • (jen v květnu!) náborový bonus 30 000 Kč • nová ubytovna • nástup ihned!

LEPŠÍ PRÁCE s.r.o.

Místo práce
Rokycany, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmínky (brutto)
22 000 Kč, 30 000 Kč náborový bonus, superjednoduchá práce, motivující bonusy

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• Na začátku Vás provedeme celou společností. Ve společnosti je více pracovních pozic, budete mít možnost vybrati si takovou, která vám sedne.
• Na jednotlivých pozicích se montují a kompletují drobné součástky, formují a potahují hadice a pod.
• V práci budete v čistém a moderním prostředí v přátelském kolektivu,.

Zaměstnanecké výhody, benefity

• dlouhodobé zaměstnání na HPP ve stabilní prosperující společnosti bez sezónních výkyvů
• 30 000 Kč náborový bonus při nástupu v květnu 2019
• nástupní mzda 100 - 110,- Kč/hod
• nadstandardní příplatky za přesčasy
• reálný výdělek 17 000 Kč čistého
• týdenní zálohy na mzdu
• zajištěné stravování (oběd za 25,- Kč), teplé jídlo zajištěné i na noční směně
• 5 týdnů placené dovolené
• příspěvek na vlastní bydlení 2 000,- Kč/měs nebo UBYTOVÁNÍ za 5,- až 30,- Kč/noc
• pokud nastoupíte a doporučíte nového zaměstnance, dostanete od nás odměnu 13 000,- Kč

Informace o náboru

Náborový bonus 30 000 Kč konečně i v Rokycanech • nabídka pro ženy i muže • Rokycany • nástup IHNED • dotované ubytování

V případě zájmu či jakéhokoli dotazu volejte naší bezplatnou linku 800 197 197, kde jsme Vám k dispozici v pracovní dny od 8:00 do 17:00.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Přijmeme nové zaměstnance na velmi jednoduché montáže do společnosti zabývající se výrobou gumových dílů pro automobilový průmysl se sídlem v Rokycanech.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• můžete pracovat ve třísměnném provozu (protože i ten má své výhody)
• zkušenosti s prací ve výrobě jsou výhodou, nikoli podmínkou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální společnost LEPŠÍ PRÁCE s.r.o. je jedním z největších poskytovatelů personálních služeb v České republice. Jsme aktivním členem asociace poskytovatelů personálních služeb APPS a uznávaným odborníkem v oblasti vyhledávání kandidátů do trvalého pracovního poměru a agenturního zaměstnávání.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 3367000  Datum zveřejnění: 29.4.2019  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 22 000 Kč, 30 000 Kč náborový bonus, superjednoduchá práce, motivující bonusy