Pohodová práce ve skladu s oblečením na 2 směny? Přidejte se k nám! • 24 000 Kč/měs • Zdiby (Praha východ)

LEPŠÍ PRÁCE s.r.o.

Místo práce
Praha-východ, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek
Termín nástupu
ihned
Základní složka mzdy (brutto) a další odměny
24 000 Kč/měs

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Přijmeme nové kolegy na pozice skladník manipulant, picker a řidič VZV pro logistickou společnost zabývající se skladováním a distribucí značkového oblečení sídlící nedaleko Prahy.

Dle přidělené pozice budete:
• vychystávat a nachystávat objednávky
• kompletovat
• etiketovat a balit zboží
• případně obsluhovat VZV techniku

Zaměstnanecké výhody, benefity

• stabilní dlouhodobé zaměstnání na HPP
• mzda od 19 800 Kč/měs, po zaučení mzda 24 000 Kč/měs
• nástupní bonus 6 000 Kč!!!
• práce na 2 směny (ranní a odpolední ) nebo pouze noční směny
• týdenní zálohy na mzdu
• zvýhodněný oběd jen za 10 Kč
• 25 dní placené dovolené
• svozový autobus z okolí
• v případě zájmu zajistíme dotované ubytování v Praze

Informace o náboru

V případě zájmu či jakéhokoli dotazu volejte naší bezplatnou linku +420 800 197 197 nebo na tel. +420 725 802 322, kde jsme vám k dispozici v pracovní dny od 8:00 do 17:00.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Doprava, logistika

Logistická společnost, která se zabývá skladováním a distribucí značkového oblečení sídlící nedaleko Prahy.

Pracoviště se nachází ve Zdibech u Prahy, pro ty kteří nebydlí v blízkosti je zde zajištěná svozová doprava přímo před sklad.

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• čistý rejstřík trestů
• ochota pracovat na 2 směny (ranní/odpolední)
• praxe ve skladu výhodou, nikoli podmínkou, vše vás rádi naučíme

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální společnost LEPŠÍ PRÁCE s.r.o. je jedním z největších poskytovatelů personálních služeb v České republice. Jsme aktivním členem asociace poskytovatelů personálních služeb APPS a uznávaným odborníkem v oblasti vyhledávání kandidátů do trvalého pracovního poměru a agenturního zaměstnávání.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců

Štefánikova 18/25
150 00 Praha 5

Kontakt

ID: 3389585   Datum zveřejnění: 15.9.2018   Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   24 000 Kč/měs