Údržbář • 30 000 Kč/měs + 30 000 Kč náborový bonus • Žebrák • zvýhodněné ubytování

LEPŠÍ PRÁCE s.r.o.

Místo práce
Žebrák, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmínky (brutto)
28 000 - 36 000 Kč/měsíc30 000 Kč/měs + 30 000 Kč náborový bonus + 10 000 Kč každý půl rok a další bonusy

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- provádění preventivní údržby
- analyzování a odstraňování zjištěných nedostatků na pracovišti
- řádné vedení předepsané dokumentace

Zaměstnanecké výhody, benefity

- základní mzda 28 066,- Kč/měs
- 30 000 Kč náborový bonus při nástupu v květnu 2019
- příplatky za odpolední směnu činí 10,-Kč/hod, za noční směnu 16,-Kč/hod.
- příplatky za přesčas 25%,příplatek za víkend 25%
- týmový bonus až 1200,-Kč
- polyvalence – až 3000,- Kč
- polykompetence – až 5 000,- Kč
- semestrální bonus 10 000 + 10 000 (při absenci max. 3dny)
- dovolená 30dní/rok (20+10)
- dotované stravné
- doprava svozovými autobusy ze širokého okolí zdarma
- zajištěné ubytování
- příspěvek na ubytování

Informace o náboru

V případě zájmu či jakéhokoli dotazu volejte naší bezplatnou linku +420 800 197 197 nebo na tel. +420 725 802 322, kde jsme vám k dispozici v pracovní dny od 8:00 do 17:00.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Zaměstnání ve firmě, která dostala cenu ZAMĚSTNAVATEL REGIONU! Super mzda, příjemné prostředí, parádní benefity, skvělí kolegové..

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- SOU/SŠ technického směru
- Vyhláška 50 § 5, 6
- manuální zručnost
- obecný přehled v oborech strojírenství, slaboproudá a silnoproudá elektrotechnika

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální společnost LEPŠÍ PRÁCE s.r.o. je jedním z největších poskytovatelů personálních služeb v České republice. Jsme aktivním členem asociace poskytovatelů personálních služeb APPS a uznávaným odborníkem v oblasti vyhledávání kandidátů do trvalého pracovního poměru a agenturního zaměstnávání.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 3389585  Datum zveřejnění: 4.4.2019  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 28 000 - 36 000 Kč/měsíc30 000 Kč/měs + 30 000 Kč náborový bonus + 10 000 Kč každý půl rok a další bonusy