Fajn práce ve výrobě v Plzni! • náborový bonus 30 000 Kč • 26 000 Kč/měs • ubytování zdarma

LEPŠÍ PRÁCE s.r.o.

Místo práce
Borská pole, Plzeň 3, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmínky (brutto)
24 000 - 30 000 Kč/měsíc26 000 Kč/měs, náborový bonus 30 000 Kč, ubytování ZDARMA roční bonus 15 000 Kč

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pojďte se s námi podílet na výrobě klimatizací! Bohatě Vás za to odměníme! Náborový bonus 30 000 Kč! Ubytování ZDARMA!

Co budete dělat?
• Ve společnosti je více volných pracovních pozic. Bude Vám přidělena taková pozice, která bude sedět přímo Vám.
• Pozice jsou volné na lakovně, lisovně, oddělení pájení a na samotné kompletaci celých klimatizačních jednotek.
• Před nástupem vás zaškolíme aby pro vás samotná práce byla bezproblémová.

Zaměstnanecké výhody, benefity

• dlouhodobé zaměstnání na HPP
• mzda 26 000,- Kč/měs, příplatky za směnnost
• náborový bonus 30 000 Kč při nástupu v dubnu 2019
• půlroční bonus ve výši 7500,- Kč
• týdenní zálohy na mzdu
• polévku, hlavní jídlo a salát dostanete ve firemní kantýně za 22,-Kč
• možnost ubytování ZDARMA, nebo příspěvek na vlastní bydlení 2000,- Kč
• zajištěné svozy z okolí Plzně, Toužimi, Holýšova a Kaznějova

Informace o náboru

V případě zájmu či jakéhokoli dotazu volejte naší bezplatnou telefonní linku 800 197 197, kde jsme Vám k dispozici každý pracovní den od 8:00 do 17:00. Volat můžete také na tel. 731 130 026.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Ostatní průmyslová výroba

Společnost, která se zabývá výrobou klimatizačních jednotek pro průmyslové i domácí využití.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• nebojíte se pracovat na 3 směny
• máte dobrý zdravotní stav

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální společnost LEPŠÍ PRÁCE s.r.o. je jedním z největších poskytovatelů personálních služeb v České republice. Jsme aktivním členem asociace poskytovatelů personálních služeb APPS a uznávaným odborníkem v oblasti vyhledávání kandidátů do trvalého pracovního poměru a agenturního zaměstnávání.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 3392658  Datum zveřejnění: 25.3.2019  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 24 000 - 30 000 Kč/měsíc26 000 Kč/měs, náborový bonus 30 000 Kč, ubytování ZDARMA roční bonus 15 000 Kč