HR Specialist/Kladno

LEPŠÍ PRÁCE s.r.o.

Místo práce
Kladno, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Milí uchazeči o zaměstnání,
pro svého klienta – mezinárodní výrobní společnost – hledám člověka na pozici HR Specialist.
Klíčovými oblastmi, o které bude tento člověk pečovat a rozvíjet je, jsou zejména vzdělávání a rozvoj zaměstnanců vč. organizace školení, budování spokojenosti zaměstnanců, hodnocení zaměstnanců a práce s benefity. Tento člověk bude také úzce spolupracovat s marketingovým oddělením v oblasti tvorby image společnosti dovnitř i navenek. Bude se aktivně účastnit firemní komunikace, spolupracovat na přípravě firemních novin ad. Čeká ho také práce na HR projektech, ať už jsou to různé pracovně-společenské události, výběr dodavatelů aj. Tento člověk nebude řešit operativu spojenou s nástupy/výstupy zaměstnanců, ale bude nastavovat, příp. upravovat personální procesy, podílet se na implementaci nových systémů (např. v oblasti vzdělávání a rozvoje zaměstnanců), komunikovat s centrálou v zahraničí a aktivně oslovovat i jednotlivá oddělení uvnitř společnosti.
Jelikož se jedná o velmi dynamickou firmu, která prochází stálým rozvojem, v této roli se bude lépe cítit člověk otevřený změnám a „výzvám“, o které zde není nouze.
Zaujme kandidát s praxí na obdobné pozici ve výrobním prostředí, ale využitelná je i praxe z logistické či stavební společnosti (o velikosti cca 500 zaměstnanců). Vhodné jsou nejen všeobecné znalosti v oblasti personalistiky a lidských zdrojů, ale také i praktické zkušenosti např. v oblasti nastavení systému vzdělávání či hodnocení zaměstnanců. Dalším významným předpokladem je schopnost jasné a srozumitelné komunikace a zejména proaktivní a koncepční přístup! V rámci mezinárodního prostředí je také nutné ovládat angličtinu na úrovni běžné komunikace (účast video konferencí se zahraničním vedením mateřské společnosti).
Zaměstnavatel vám nabízí pracovní pozici s přímým vlivem na firemní kulturu, s účastí na strategických projektech společnosti. Oporou Vám bude tým fajn kolegů, od kterých se můžete učit, a také sdílet s nimi radosti i strasti vašeho nejen pracovního života. K benefitům patří příspěvky na stravování, na penzijní připojištění, týden dovolené navíc, zkrácená pracovní doba, jazykové kurzy ad.
Pokud vám výše uvedené zní sympaticky a máte-li pocit, že jste vhodným kandidátem na tuto pozici, budu ráda, když se ozvete, abychom mohli probrat další podrobnosti.

Budu se těšit na vaše reakce!
Markéta Tošerová

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Ostatní průmyslová výroba

mezinárodní výrobní společnost s tradicí více než 20let v ČR

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální společnost LEPŠÍ PRÁCE s.r.o. je jedním z největších poskytovatelů personálních služeb v České republice. Jsme aktivním členem asociace poskytovatelů personálních služeb APPS a uznávaným odborníkem v oblasti vyhledávání kandidátů do trvalého pracovního poměru a agenturního zaměstnávání.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců

Adresa společnosti

LEPŠÍ PRÁCE s.r.o.
Štefánikova 18/25
15000 Praha 5
http://lepsiprace.cz
ID: 3410196   Datum zveřejnění: 9.7.2018