Vedoucí údržby nástrojů/Pohořelice

LEPŠÍ PRÁCE s.r.o.

Místo práce
Pohořelice, Česko

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Milí uchazeči o zaměstnání,
chci oslovi ty z vás, kteří máte blízko k poctivému nástrojářskému řemeslu a máte také ambici řídit údržbu nástrojů v celém výrobním závodě! Náš klient, mezinárodní automotive společnost, se velmi rychle rozrůstá, a proto hledá člověka, kterému by svěřil řízení této klíčové sekce ve velmi dynamickém prostředí, kde o změnu není nouze.

Vaše mise:
Převzít zodpovědnost za celkovou úroveň údržby nástrojů výrobního závodu, který čeká další významné rozšíření. Vést rozrůstající se tým podřízených. Navrhovat a implementovat nové způsoby oprav nástrojů s cílem co nejvíce zefektivnit práci a chod celého oddělení. Zodpovídat za kvalitu a dodržování termínů prováděných oprav. Vznášet návrhy na pořizování strojního vybavení v daném sektoru a úzce spolupracovat s dalšími odděleními.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Vaše příležitost:
Získat vedoucí pozici ve stabilní a velmi dynamické nadnárodní společnosti.
Příležitost setkávat se s odborníky jak v ČR, tak i ve světě, sdílet poznatky a zkušenosti.
Pracovat v prostředí s nejmodernějšími stroji, nástroji a technologiemi.
Být přitom, když gigant roste a růst s ním (firma investuje hodně peněz do školení).
Mimo základní mzdy společnost poskytuje 13.plat, několik druhů bonusů prémií.
Poskytne vám smlouvu na dobu neurčitou s navýšením platu po zapracování.
Příspěvky na stravování, penzijní a životní při/pojištění, příspěvky na rekreaci sportovní a kulturní aktivity.
Týden dovolené navíc.

Informace o náboru

Pokud Vás tato pozice oslovila a myslíte si, že splňujete uvedené předpoklady pro výkon této funkce, budu ráda, když se ozvete a budeme moci probrat podrobnosti.

Budu se těšit na reakce!
Markéta Tošerová

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

mezinárodní výrobní společnost

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Vaše předpoklady:
Jste člověk s technickým vzděláním, který rozumí problematice tváření kovů a činností v údržbě nástrojů. Máte praktickou zkušenost s vedením lidí. Jste dobrý v organizaci práce a důsledně vyžadujete splnění zadaných úkolů včas. Jste ochoten nápomoci kolegům radou, případně se v terénu i ušpinit. Dovedete se základně domluvit anglicky (nebudete angličtinou reprezentovat).

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální společnost LEPŠÍ PRÁCE s.r.o. je jedním z největších poskytovatelů personálních služeb v České republice. Jsme aktivním členem asociace poskytovatelů personálních služeb APPS a uznávaným odborníkem v oblasti vyhledávání kandidátů do trvalého pracovního poměru a agenturního zaměstnávání.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 3423807  Datum zveřejnění: 23.11.2018